Youtube/Youtube En Son İzlediklerim

Youtube izlenme sayısı video üreticileri için oldukça önemlidir. İnstagram takipçi satın al uygulamasında olduğu şekilde YouTube de izlenme satın almak oldukça mantıklı bir hizmet olacaktır. Youtube izlenme satın al ile birlikte videolarınız daha kısa sürede daha büyük kitlelere ulaşacaktır.İzleme geçmişiniz durduğunda, izlediğiniz videolar geçmişinizde kesinlikle görünmez ya da önerilerinizi iyileştirmek için kullanılmaz. Aynı zamanda, ana sayfa sekmesinde bireysel ve özel istasyonlardan bazıları gösterilmeyebilir. İzleme geçmişiniz durdurmak ya da sürdürmek için:

 

  • Profil resmi ve ardından ayarlara dokunun.

  • Gizlilik ve konumu seçin.

  • Açmak veya kapatabilmek için izleme geçmişini duraklatın yanında bulunan seçeneği çevirin.

  • İzleme geçmiş ayarı, YouTube ile YouTube Music arasında paylaşılmaktadır. YouTube'da oturumunuz açık iken izleme geçmişinizi duraklatırsanız aynı hesapla oturum açtığınızda YouTube Music’te izleme geçmişi duraklatılır. YouTube'da izleme geçmişi yönetme hakkında bilgi edinin.

 

Youtube Geçmişi Nasıl Bulunur?

Youtube en çok kullanılan platformlar arasındadır. Sevilerek kullanılan bu uygulama ilk günden günümüze kadar birçok insanın tercih ettiği bir uygulama haline gelmiştir. Youtube abone satın al hizmetinden yararlanarak birçok izlenmeye sahip olabilirsiniz. YouTube uygulamasında ayarlara giderek izleme geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz ve silebilirsiniz. İzleme geçmişinizi kolayca kısa sürede görüntülemek veya silmek için:

  • Profil resminizin olduğu bölümden ayarlara tıklayın.

  • Gizlilik ve konum arkasından izleme geçmişini yönet butonunu seçin.

  • İzlediğiniz videoları silebilmek için videonun üzerindeki diğer simgesine, ardından da SİL’e tıklayın.

 

Youtube İzlediğim Videolar Görünür Mü?

Youtube içerik üreticileri ve video izleyenler olarak iki ayrı kitleye sahiptir. İnstagram takipçi satın al da olduğu gibi YouTube de takipçi satın alarak takipçi sayınızı ve izlenmelerinizi arttırabilirsiniz. Bu hizmetler işinizi kolaylaştıracaktır. Youtube uygulamasında izlediğiniz videolar geçmiş bölümünde görünür. Önceden izlemek istediğiniz bir videoyu tekrar izlemek için geçmiş bölümüne gitmek yeterli olacaktır. Youtube alt yapısının sunduğu bu imkanlar uygulamayı daha çok tercih edilebilir ve sevilebilir hale getirmiştir.

 

Youtube Geçmişi Bulunabilir Mi?

Youtube izleme geçmişi mail adresiniz ile giriş yaptığınız hesap üzerinden görmek mümkündür. Youtube izlenme satın al uygulaması yaptığınız hesabınız yüksek etkileşime sahip olacaktır. Kişisel hesabınız ile izleme geçmişini bulmak için ana ekranda bulunan sol üst köşedeki profil bölümüne girmeniz gerekir. Ardından o alanda bulunan ayarlar kısmına sonrasında da geçmiş ve gizlilik bölümüne girmeniz gerekir. Böylece izleme geçmişinizi bu alandan görebilirsiniz. Youtube hizmetlerinin sunduğu bu imkanlardan yararlanarak uygulamayı daha verimli bir şekilde kullanmak sizin için avantaj sağlayacaktır.

 

Youtube Ne Kadar Video İzledim?

Youtube uygulamasında önceden izlediğiniz videoları geçmiş bölümünde izlemek mümkündür. Ancak ne kadar video izlediğinizi öğrenmek mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda toplam kaç saat video izlediğinizi öğrenmek de oldukça kolaydır. Youtube özelliği olan "izleme süresi" özelliğine göre toplamda kaç dakika video izlediğinizi günlük ya da haftalık veri olarak görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken YouTube mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan profil fotoğrafına alanına tıklamak ve ‘İzleme süresi’ adlı butona dokunmak. YouTube, bugünkü, dünkü ve geçen hafta toplam izleme sürenize ek olacak şekilde günlük ortalamada ne kadar video izlediğinizi de gösteriyor. Dilerseniz de seçenekler kısmından YouTube’un sizi belirli bir süre video izledikten sonra uyarmasını talep edebiliyorsunuz. Tüm bu tarz bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ve kısa sürede erişebilirsiniz. Aynı zamanda Youtube abone satın al hizmetleri işinize yaradığı gibi hesabınızın izlenme sayısı gibi etkileşim oranınızı olumlu yönde arttırır.