YOUTUBE İÇERİK ÜRETİMİ

YOUTUBE İÇERİK ÜRETİMİ

Youtube kişilerin kendi seçtikleri içerikleri paylaştıkları farklı bir sosyal medya mecrasıdır. Bu mecrada diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak videolar ile içerikler üreterek kendinizi bambaşka noktalara taşımanızda mümkün olacaktır.

Seçtiğiniz youtube içeriklerini zamanlı ve programlı olarak paylaştığınızda takipçileriniz ve her zaman izlenme oranlarınızın arttığını fark edebilirsiniz. En çok izlenen saatler kişilerin kendilerine iş dışında ayırdıkları zaman dilimi olduğundan ve youtube dünyanın heryerinden izlenme oranı sağlayabildiğinden paylaşımınızın özgün ve size ait olması tercih edilmeniz için önemli bir etken olacaktır.

İdealinizi ve hangi noktada nasıl içerikler hazırlayacağınıza karar vererek videolarınıza başlayabilir bunun yanı sıra seçtiğiniz içeriklerle kendinize ait bir kitle oluşturabilirsiniz. Dil veüslubunuza dikkat ederek kitlenizi daha da büyütebilirsiniz. Youtube üzerinde video paylaşırken hemen video altına güzel bir açıklama yazabilirsiniz.

Açıklamalarınıza linkler ekleyebilir bu linkler sayesinde sponsorlar bulabilmek için reklam anlaşmaları sağlayabilirsiniz. Bu şekilde düzenli yüklediğiniz videolar sayesinde çok çeşitli ve geniş kapsamlı bir sosyal mecra sahibi olabilirsiniz.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al