Tiktok'ta İkinci Hesap Nasıl Açılır?

Son dönemde yüksek düzeyde ilgi görerek en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline dönüşen Tiktok, hız kesmeden yükselişine devam etmektedir. Uygulama içerisinde çeşitli konularda video çekilmesine izin veriliyor olmakla birlikte yeni arkadaşlıkların edinmesi ya da popüler olma konusunda sağlamış olduğu avantajlar bakımından da yüksek düzeyde ilgi gördüğü bilinmektedir. Bu bağlamda uygulamanın kullanıcıları açısından önem arz eden konuların başında ise tiktok iki hesaba sahip olma gelmektedir. Bu bağlamda kullanılabilecek birden fazla yöntem olmakla birlikte Tiktok ikinci hesap nasıl açılır?

Bilineceği üzere İnstagram ve Tiktok gibi uygulamalar birden fazla hesaba ya da üyeliğe sahip olunmasına doğrudan izin verme konusunda özel bir yöntem sunmamaktadır ve bunula birlikte uygulamalar içerisinde birden fazla hesaba sahip olarak her iki hesabın da kontrol edilebilmesine izin verilmemiştir. Aynı anda aktif olarak hesapların açık olmasının mümkün olmayacağı anlamına gelen bu durum kapsamında, yapılabilecek tek şey ise sahip olunan bir hesaptan çıkılarak, diğerine geçiş yapılmasıdır. Tiktok ikinci hesap nasıl açılır?

Tiktok'ta Aynı Anda İki Hesap Kullanma

Tiktok iki hesap sahibi olma konusunda bazı özel üçüncü parti yazılımlar bulunmaktadır ve bu yazılımların kullanılarak birden fazla hesaba sahip olunması mümkündür. Yalnız burada belirtilmesi gereken temel mesele bu tarz yazılımların her zaman güven vermediği ve var olan hesabınızla ilgili endişe yaşamanıza sebep olma olasılığıdır. Dolayısıyla bu yazılımlar yerine güvenlik kaygısı olanlar için Tiktok 2. hesap sahibi olma adına kullanılabilecek başka yöntemler de bulunmaktadır.

Tiktok’ta ikinci hesap açma konusunda başvurulabilecek iki temel yöntem olduğu belirtilmelidir. Bu yöntemler kullanılarak birden fazla hesaba sahip olunması mümkündür fakat bunların dışında kullanılabilecek başka özel yöntemlerde bulunmaktadır. Bu bağlamda Tiktok iki hesap sahibi olmak adına kullanılacak yöntemler kullanıcılara geniş yelpazede seçenek sunar.

Tiktok'ta Nasıl İkinci Hesap Sahibi Olunur?

Tiktok ikinci hesap açma işlemleri için kullanılabilecek ilk yöntem iOS ve Andorid cihazlarda farklı şekilde olmaktadır. App Store ya da Google Play Store aracılığıyla Tiktok uygulamasının PC’Ye yükle seçeneği kullanılarak indirilmesi mümkündür. Bu bağlamda TikTok iki hesap açma işlemleri mümkün hale gelir. Bilgisayara indirilmesi durumunda yeni bir hesap açma işlemleri içni normal yolların denenmesi ve işlemlerin tamamlanması mümkündür.

Bir diğer Tiktok ikinci hesap açma seçeneği ise uygulamaya bazı diğer sosyal medya araçları üzerinden girilebiliyor olmasına yöneliktir. Bilineceği üzere Tiktok’a İnstagram, Facebook ya da Twitter üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Sahip olunan hesap bu sosyal medya uygulamalarına tanımlı değilse, bu durumda Tiktok ikinci bir hesap yönetme adına bu araçlar kullanılarak uygulamaya giriş yapılabilir.

Tiktok'ta daha fazla kitleye ulaşmak için hemen tiktok paketleri kısmını inceleyiniz.

Tiktok'ta İkinci Hesap Sahibi Olmak İçin Çözümler

Belirtilmiş olan çözüm yöntemleri aracılığıyla Tiktok ikinci hesaba sahip olmak mümkündür. Bunların dışında kullanılabilecek yöntemler hesabın ya da cihazın tehlikeye girmesine sebep olabilir. Tiktok’ta 2 hesaba sahip olma durumunda hesapların yönetilmesi adına başta belirtilmiş olduğu gibi tek bir alternatif bulunmaktadır. Bu alternatif ise her iki hesabında aynı anda açık olmasının imkânsız oluyor olmasından dolayı bir hesaptan çıkış yapılarak diğerine geçiş yapılmasıdır.

Aynı anda birden fazla Tiktok hesabına sahip olma arzusunda olanlar ve bu hesapların da aynı anda yönetilmesi isteniyorsa başvurulabilecek tek çözüm, birden fazla cihaz üzerinden uygulamanın indirilmesi ve buna bağlı olarak başka hesaplar açılarak, her hesabın ayrı ayrı yönetilmesidir. Bu bağlamda başka bir akıllı telefon kullanmak çözüm olarak sunulabilir.