Tiktok'ta En Çok Dinlenen Şarkılar Hangileridir?

Müzikal bir platform olan TikTok, bu özelliği sayesinde günümüzde pek çok gencin ilgisini çekmiş ve bu sayede global çapta milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Burda kullanılan müziklerden en çok dinlenen şarkıların hangisi olduğu da görülebilmektedir.

Eğer muhteşem bir videonuz varsa ve buna trend bir müzik koymak için TikTokta en çok dinlenen şarkılar hangileridir? Sorusunu soruyorsanız, bunun günlük olarak değişebildiğini ve TikTok kütüphane vasıtasıyla takip etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Böylece en yeni ve dinlenen şarkıları öğrenebilir, istediğiniz şekilde kısaltarak, videolarınızda tercih edebilirsiniz.

Tiktokta En Çok Dinlenen Şarkılar Listesi

Tiktokta En Çok Dinlenen Şarkılar Hangileridir? TikTok üzerinde en çok dinlenen şarkılar, platform gün aşırı bir dinamizme sahip olduğu için yenilenmektedir.

Ancak tiktok'ta popüler olan şarkılar şöyledir;

 1. Blackpink: How You Like That: İçerisinde bulunan K-Pop ile büyük bir popülerlik yakalayan parça, birden fazla müzik türünün bir araya geldiği, muhteşem bir video oluşturulmasında yardım ediyor.
 2. Laxed: Siren Beat Dance: Bu parçanın kullanıldığı videoların hâlâ arttığı görülür. Muhteşem bir video-müzik uyumu olan şarkının, jest ve mimiklerle birleşimi de güzel şekilde sağlanmakta.
 3. Y2K ve bbno $: LaLaLa: Ekranda çeşitli el hareketlerinden yararlanıldığı bu parça oldukça popüler olup, jest ve mimiklerden oluşan videolar hazırlanmakta.
 4. Ir-Sais: Dream Girl: Eğer hem video çekmek, hem de dans etmek istiyorsanız; Dream Girl ile daha çok eğlenmeniz ve güzel videolar çekmeniz mümkündür.
 5. Shakira: Hips Don’t Lie: Platformda oldukça popüler olan bu şarkı, son zamanlarda büyük bir yükseliş kazanmıştır. Dans figürleri video ve müzikle muhteşem bir birleşme sağlamaktadır.
 6. DJ Fle feat Shaggy: Banana: Özellikle jest ile mimiklerin görüldüğü bu parçada, sıklıkla minimum üç kişilik gruplar tercih edilir.
 7. StaySolidRocky: Party Girl: Tiktokta en çok dinlenen şarkılar arasında olan Party Girl, kullanıcıları kendisine çekerek bir video oluşturma isteği doğruyor. Videolar oldukça uyumlu olması nedeniyle sık sık tercih edilir.
 8. Megan Thee Stallion: Savage: Tiktokta en çok dinlenen şarkılar arasında olan Savage, pek çok kişi tarafından dans kareografileriyle beraber harmoni sağlanarak kullanılmaktadır.
 9. Puri x Jhorrmountain x Adje: Cono: Kullanıcılara eşsiz mini klipler çekmesinde yardımcı olan parça, yine dans kareografileri bakımından bir tercih meselesidir.

Bunlar Tiktok’ta en çok dinlenen şarkılar arasından sadece birkaç tanesi olup, tüm seçenekler size video çekme esnasında görülecektir.

Türk, gerçek ve güvenilir takipçi satın al sende instagram ve tiktok'ta daha fazla takipçi sayısına ulaş! Rakiplerinin önüne fenomenim.net ile geçmek, sandığından çok daha kolay!

TikTok 15 Saniye Video Çekme

TikTok, standart 15 saniye ayarıyla beraber gelir. Eğer TikTok uzun video çekme işlemini bu saniye aralığında nasıl yapacağınızı ve müzikleri nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, şu işlemleri uygulamanız gerekir:

 1. TikTok uygulamasına girmeniz ardından, ekranın en altında bulunan artı simgesine dokunun.
 2. İstediğiniz videonun çekimini yapın.
 3. Hız, lensler, renk ve güzellik gibi efektler uygulayın.
 4. Üst sekmede göreceğiniz pick a sound butonuna dokunun.
 5. Popüler müzikler arasında kategorisel bir arama yaparak, istediğiniz parçayı seçin.
 6. Shoot with this sound butonuyla onaylayın.
 7. Şarkının uygulanacağı zaman aralığını belirleyerek, kes butonuna dokunun.
 8. Son düzenlemeleri yaptıktan sonra, ileri butonuyla paylaşım yapın.

Eğer 60 saniye video hazırlamak istiyorsanız, burada kullanılan yöntem aynıdır. Ancak videoyu çekmeden düzeltmeniz gereken ayarlar vardır.

TikTok 60 Saniye Video Çekme

TikTok 60 saniye video çekme için, ilk olarak video çekme ekranına gelmeniz gerekir. Ancak bir çekme yapmadan önce, sağ ekranda gördüğünüz 3 nokta simgesine tıklayarak, modu 60 saniyeye çekmeniz gerekir. Buna tıkladıktan sonra ekranda beliren yazı, sizi durum hakkında bilgilendirecektir.

Kullanıcılar tiktok'ta daha çok dinlenen şarkılara ulaşmak için aşağıda bulunan kelimeler ile arama yapmaktadır.

 • Tiktok'ta en çok dinlenen şarkılar
 • Tiktok en çok dinlenen müzikler
 • Tiktok en çok dinlenen ve kullanılan türkçe şarkılar
 • Tiktok en çok dinlenen kürtçe şarkılar
 • Türkçe Tiktok Şarkıları
 • Tiktok Kürtçe Şarkılar

Sonraki blog; En Çok Abonesi Olan Youtube Kanalları Listesi

Önceki blog; Tiktok’ta Videolara Nasıl Yazı Eklenir?

Tüm bloglar; Fenomenim Blog Yazıları

Tiktok takipçi sayını arttırmak için ucuz, aktif ve güvenilir tiktok takipçi satın al!