Tiktok Videolarım Neden İzlenmiyor?

Tiktok’a henüz yeni kayıt olan ya da doğru şekilde paylaşım yapmayan kullanıcılar; Tiktok videomu neden kimse izlemiyor? Sorusunu sıklıkla sorabiliyor.

Bu sorunun birden fazla çözümü bulunurken; kimi zaman da bir takım sorunları aşmak gerekiyor. Tiktok videolarım neden izlenmiyor? diyorsanız, sizi içeriğimizin detaylarına alabiliriz…

Tiktok Videolarım Yayınlanmıyor

Bu durum, videoların izlenmemesindeki en temel sebeplerden birisidir. Bazı durumlarda Tiktok videoları yayınlanmış olarak görünse dahi, taslaklarda kalabiliyor. Bu da, dolayısıyla kullanıcıların videolarının izlenmemesine neden olabiliyor. Tiktok’ta videolarım neden izlenmiyor? Diyorsanız, videolarınızın taslaklarda olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Eğer videonuzun paylaşıldığından eminseniz ve Tiktok izlenme 0 olarak gösteriyorsa, erişim engeli getirilmiş olabilir!

Tiktok keşfet engeli ya da farklı bir ifade ile erişim engeli, hesabınıza bağlı olarak gerçekleştirilen hareketlerin kurallar dışına çıkmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, kısa süre içerisinde birden fazla kişiyi takip ettiyseniz, kurallara aykırı video yayınladıysanız ya da çok fazla yorum yaptıysanız bu engel ile karşılaşmanız muhtemeldir.

Bu tür durumlar karşısında Tiktok, kullanıcıların videolarını keşfede çıkarmayarak ceza vermektedir. Eğer bu sorunları kontrol etmenize rağmen, Tiktok videomu neden kimse izlemiyor? Sorusunu sormaya devam ediyorsanız; sizi diğer çözüm yollarına alabiliriz.

Tiktok Videomu Neden Kimse İzlemiyor?

Tiktok videoları, belirli bir algoritmaya göre keşfet bölümünde yer almaktadır. Takipçi sayınız 0 dahi olsa, videolar keşfede eklenerek; ilgili kullanıcıların erişimine sunulur. Yani, Tiktok izlenme 0 ise, bu pek olası bir durum olmadığı için bazı ayarları kontrol etmek gerekir. Bunlar dışında 0-5 dakika içinde gönderim sağlayan ''tiktok izlenme satın al'' hizmetimizi kullanarak, izlenmeyen videolarınızı popüler hale getirebilirsiniz.

1- Tiktok Videonuz Gizli Olabilir

Videonuzu, yanlışlıkla gizli olarak paylaşmış olabilirsiniz. Eğer bu durum söz konusuysa, videonuzu hiç kimsenin izlememesi oldukça normaldir.

  1. Durumun bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek için, ilgili videoyu açın.
  2. Ardından sağ alt köşede yer alan üç noktaya tıklayın.
  3. Bağlantıyı kopyalayarak, farklı bir telefondan / tarayıcıdan izlemeye çalışın.
  4. Bağlantı kopyalanmıyorsa, videonuz gizli olarak paylaşılmıştır. Bundan dolayı da, kimse izleyemiyordur.

2- Tiktok Videonuz Kurallara Uygun Olmayabilir

Tiktok’ta paylaştığınız video pornografi, şiddet ya da zarar verici eylemler içeriyorsa, her ne kadar herkese açık bir şekilde paylaşmış olsanız dahi, kimsenin izlemesine izin verilmeyecektir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için, farklı bir video yükleyerek test edebilirsiniz.

3- Tiktok Hesabınız Gizli Olabilir

Tıpkı videonun gizli olabileceği gibi, hesabınız da gizli olabilir. Bu sorunu aşabilmek için, profil ayarlarınızdan hesabınızın gizliliğini kontrol edin. Eğer gizliyse, herkese açık hale getirerek videolarınızın izlenmesini sağlayabilirsiniz.

Tiktok Videolarımı Nasıl Daha Fazla İzletebilirim?

Tiktok videolarınızı izletmenin birden fazla yöntemi bulunuyor. İlk olarak gündem olan ve en çok kullanılan etiketleri video açıklamalarınıza yazarak keşfede girebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, videolarınızda kullandığınız sesleri de tıpkı etiketlerde olduğu gibi popüler ve revaçta olan seslerden seçebilir; bu sayede izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

Ek olarak, diğer kullanıcıların videolarını beğenebilir, takip edebilir ve bu sayede kullanıcıların dikkatlerini çekerek profilinizi, videolarınızı ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemin yanı sıra, yorum yaparak da profilinize ziyaretçi kazandırmanız mümkündür.

Tüm bu işlemlere rağmen Tiktok videomu kimse izlemiyor diyorsanız; yeni bir hesap açarak tüm engellerin üstesinden gelebilirsiniz.

Zira bazı durumlarda Tiktok, kullanıcıların hareketlerinden dolayı yalnızca keşfet engeli değil; aynı zamanda profil engeli uygulayabiliyor.

Tam olarak bu engeli aşmanın yolları bilinmese de, bazen aylarca sürebiliyor. Sizler de yeni hesap açarak, bu sorunun üstesinden gelebilir; hesabınızı daha dikkatli ve kurallara uygun bir biçimde kullanarak aynı sorun ile karşılaşmanızın önüne geçebilirsiniz.

Tiktok Takipçi Satın Al ve hemen tiktok takipçi sayını ucuz, güvenilir ve aktif bir şekilde arttırmaya başla!