Tiktok Video Editleme Programları

Tiktok Video Editleme Programları

Tiktok video editlemek, tiktok videolarına müzik eklemek veya diğer tüm efektler için tiktok video düzenleyici programlar bulunmaktadır. 2006 yılı olan tiktok uygulamasının çıkış tarihinden bu yana bu uygulamalar oldukça fazla tercih edilmektedir. Sizde videolarınızı daha havalı ve efektli hale getirmek istiyorsanız inceleyerek denemelere başlayabilirsiniz.

Size verilecek olan tiktok video editleme uygulamalarının tamamı ücretsizdir. Çoğu uygulama gibi belirli ücretli kısımları bulunmaktadır elbette. Fakat bu tiktok videolarını editlemede herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Tiktok video editleme program ve uygulamalarından dilediğinizi ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu tiktok video düzenleme ve editleme uygulamalarının şeması basit görünümlü ve herkes tarafından anlaşılır biçimdedir. Uygulamada profosyonel, kolay ve hızlı bir şekilde kaliteli videolar çıkarabileceksiniz. Hadi gelin şimdi tiktok video düzenleme ve editleyerek efekt verme uygulamalarını daha detaylı inceleyelim.

İnShot Tiktok Video Düzenleme Ve Editleme Programı

İnshot programı ile tiktok videolarınızı oldukça fazla ve geniş seçenekler ile düzenleyebilirsiniz. Program aracılığıyla videolarınıza dilediğiniz müziği ekleyebilirsiniz. Eklenen müzikleri başlarken ve sonlanırken sesin artıp azalması gibi işlemleri yapmak mümkün.

İnshot video editleme programları arasında oldukça başarılıdır. Bunun sebebi diğer tiktok video düzenleme programlarına göre daha fazla seçenek sunmasıdır. Videolarınızı hd kalitede düzenleyebilirsiniz veya dilerseniz 720p’ye dahi çevirebilirsiniz.

İnshot tiktok video editleme uygulaması ile videolarınızın dilediğiniz kısmına fotoğraf, yazı ve efektler ekleyebilirsiniz. Hemen inshot programını indirmek için play storeyi veya ios cihazınızdan uygulama indirme marketini kullanabilirsiniz. İnshot uygulamasını daha verimli şekilde kullanmak için ilk olarak youtube üzerinden 15 dakikalık bir eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

Tiktok video editör programlarından önerdiğimiz ilk uygulama olan inshot dışında bir çok uygulama daha bulunmaktadır. Gelin şimdi bu tiktok video editör uygulamalarını inceleyelim..

Tiktok editlemede kullanılan ve oldukça başalarılı sonuçlar getiren uygulama listemizin ikinci tiktok editleme programı; VivaVideo

VivaVideo Tiktok Editleme Uygulaması

Dünya genelinde tiktok uygulaması haricinde diğer platformlarında başarılı bulduğu ve kullandığı en iyi programlardan birisidir. Listemizin başında verdiğimiz inshot uygulamasına çok benzemektedir fakat büyük bir farkı da bulunmaktadır. Bu fark; inshot uygulamasının türkçe kullanılabilir olmasıdır. VivaVideo’da henüz bir türkçeleştirme yoktur fakat tam olarak profosyonel video editleyicileri için yapılmıştır. Bu uygulama ile sizde videolarınızı düzenleyebilir ve tiktok’ta ön plana çıkabilirsiniz.

VivaVideo ile tiktok video efetktleri vermek çok daha kolay! Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüm efekt seçeneklerini videolarınıza uygulayarak değişimi ve kaliteyi hissedebilirsiniz.

Bu uygulamada ile tiktok videolarınıza birden fazla müzik ekleyebilir, videolarınızın dilediğiniz konumunda sesleri ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tiktok video editleme programı vivavideo’nun diğer bir özelliği ise dilediğiniz konuma metin ve emojiler ekleyebilmek. Küçük animasyonlar, ateş efektleri ve benzeri seçenekleri oldukça fazladır. Bu uygulama ile katman düzenleme dahi yapabilmek mümkün. Kısaca video üzerine video koyabilir ve editleyerek düzenleyebilirsiniz. Peki ya glitch efektleri yapmak mümkün mü? Elbette evet. Bu uygulama ile sayamadığımız daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

  • Tiktok Video Editleme Programları

Tiktok, youtube ve instagram takipçi satın almak için tıklayın: Tiktok Takipçi Satın Al

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al