Tiktok Uygulaması Ücretli Mi?

Tiktok Uygulaması Ücretli Mi?

Tiktok ücretli mi gibi aramalar yaparak tiktok uygulaasının ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğunu öğrenmek isteyen oldukça fazla kullanıcı vardır. Dünya genelinde tiktok uygulaması ücretsizdir. Fakat gönderilecek hediyeler, reklamlar vs. ücretlidir. Tiktok ücretsizdir ve kullanımı oldukça kolaydır. Tiktok’un ücretsiz oluşu dünya genelinde büyük ilgi görüp, indirilmesinde ki en büyük etkendir.

Tiktok video paylaşım platformu yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde ücretsiz olarak kullanılan bir platformdur. Çoğu ünlü ismi, fenomenide içinde barındıran Tiktok uygulaması ücretlide olsa büyük ihtimalle oldukça fazla kişi tarafından indirilecekti. Tiktok uygulamasını üctetsiz bir şekilde indirmek için Playstore’den aratabilirsiniz. İnstagram’da olduğu gibi beta sürümü veya normal sürümünü ücretsiz olarak kullanmanız mümkün.

Tiktok’ta Ücretli Olan Özellikler Nelerdir?

Tiktok uygulaması ücretsiz olsa da, her uygulamada olduğu gibi uygulama sahiplerinin para kazanması gerekiyor. Bunun içinde tiktok’un sahibinin gelir elde ettiği, kısaca kullanıcıların ücret ödeyerek sahip olduğu özellikler şunlardır;

  • Hediye Göndermek
  • Reklam Vermek

Sonuç olarak;

Tiktok uygulamasını telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Tiktok uygulaması henüz ücretli değildir.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al