Tiktok Takipçi Nasıl Arttırılır, Nasıl Takipçi Yükseltilir?

Tiktok’ta takipçi nasıl arttırılırtiktok takipçi sayısı nasıl yükseltilir, püf noktaları ve yöntemleri nelerdir? Sizler için bu yazımız da ‘’tiktok takipçi arttırma’’ yöntemleri ve yollarını en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

Tiktok’ta takipçi sayınızı arttırmak ve daha fazla takipçi sayısına ulaşmak istiyorsanız, ilk olarak kolay bir yöntemden bahsedelim.

Tiktok’ta ünlü isimlerin ve fenomenlerinde oldukça fazla tercih ettiği ‘’tiktok takipçi satın alma’’ işlemi ile hızlıca takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bu hizmeti sizler için fenomenim.net güvenilir olarak sunmaktadır. Dilerseniz yazımızı okuduktan sonra, tiktok sayfamıza giderek takipçi satın alabilirsiniz.

Tiktok’ta takipçi sayınızı doğal ve yavaş bir şekilde arttırmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazımız ile birlikte, tiktok uygulamasına bakış açınız değişecek ve daha fazla takipçi kazanacaksınız. Hadi gelin şimdi tiktok’ta nasıl takipçi arttırılır bakalım..

Tiktok’ta takipçi arttırmak için şunlara dikkat etmelisiniz;

 1. Hesabınızı aktif tutmalısınız.
 2. Günlük 2-3 video paylaşmalısınız.
 3. Kameranızın çözünürlüğüne önem vermelisiniz.
 4. Kaliteli ve beğenilecek içerikler oluşturmalısınız.
 5. Yorum yaptırmayı hedeflemelisiniz.
 6. Video’dan sizi takip etmelerini sağlamalısınız.
 7. Paylaşılabilecek video içeriklerini hedeflemelisiniz.
 8. Alakalı hashtag (etiket) ile yayınlamalısınız.
 9. Çok fazla etiket koymamalısınız.
 10. Yanıltıcı içerikler paylaşmamalısınız.
 11. Videonuzu izleyenlerin, sizi sevmesini sağlamalısınız.
 12. Samimi ve kendiniz gibi olmalısınız.
 13. Özenti denebilecek içerikler paylaşmamalısınız.
 14. Kendinizi izleyici olarak düşünüp, videonuzu değerlendirmelisiniz.
 15. Videonuzu paylaştıktan hemen sonra arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.
 16. Diğer uygulamalardan, videonuza hit çekmelisiniz.
 17. Canlı yayınlardan, videolarınızı beğenmelerini sağlamalısınız.
 18. Yeni ve özgün içerikler oluşturmalısınız.
 19. Gündemde olan, popüler müzikleri tercih etmelisiniz.
 20. Kullanıcıların düet yapmasını sağlamalısınız.
 21. Paylaştığınız videoyu asla silmemelisiniz.
 22. En aktif saatlerde paylaşım yapmalısınız.
 23. Etkileşim oluşturacak takipçiler toplamalısınız.

Bu gibi bir çok adım ile tiktok’ta kolay ve hızlı bir şekilde takipçi sayınızı arttırmak mümkün. Kullanıcılar sadece video paylaşarak takipçi sayılarını yüzbinlere ulaştıracağını sanır. Fakat bu gibi büyük kitlelere ulaşmak gerçekten emek istemektedir. Nadirde olsa çoğu kişinin yüzü kolay yoldan takipçi kazandığı için gülmüştür. İyi veya kötü, yapılan içerikler ilgi çektiği durumda kişiler sizi takip etmeye başlayacaktır.

Tiktok’ta takipçi arttırmak için vücüdunu, parasını, arabasını veya lüks hayatını kullananlar vardır. Bu gibi kişiler piyasada kolayca unutulur ve tarih olurlar. Siz her zaman daha iyisi, daha kalitelisini hedefleyin. Bu gibi kişilerden daha zeki, daha çalışkan ve daha azimli olduğunu kendinize söyleyin. Sabah uyanın ve tiktok’ta takipçi arttırmak için değil, geçekten kaliteli içerik oluşturmak için videolar çıkarın. Kaliteli olmak, tiktok’ta veya instagram’da fark etmeksizin takipçiyi getirecektir.

Tiktok’ta 1000 Takipçi Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulamasını yeni kullanmaya başlamış veya takipçi arttırma konusunda tecrübesiz biriyseniz, nasıl takipçi sayınızı arttıracağınızı maddeler halinde listeledik. Bu listede ki adımları takip ederek, tiktok takipçi sayınızı arttırmanız mümkün. Sizinle paylaşacağımız bu liste ile, birkaç gün içerisinde 1000 takipçi olabilirsiniz ve canlı yayın açabilirsiniz.

Tiktok’ta 1000 takipçi olmak için yöntemler;

 1. Videolara yorum yapan kişilere, takip isteği gönderin.
 2. Arkadaş grubunuzda tiktok profil linkinizi paylaşın.
 3. Facebook, telegram gibi uygulamalardan ‘’tiktok takipçi arttırma’’ gruplarına katılın.

Tiktok’ta 1000 takipçi olmak sandığınızdan çok daha kolaydır. Takip isteği atarken çok fazla abartmamanız gerekir. Keşfette gördüğünüz videolara, yorum yapan kullanıcıları hedeflemelisiniz. Yorum yapan kullanıcı her platformda en aktif kullanıcıdır. Sizde en aktif kullanıcıları takip ederek onlardan geri dönüş beklemelisiniz.

Tiktok’ta 1000 takipçi olduktan sonra, ilk işiniz canlı yayın açmak olacak. Bu konuda en büyük uyarımız, canlı yayını akşam saatlerinde açmanızdır.

Tiktok’ta canlı yayın algoritmasının mantığı nedir?

Tiktok üzerinde canlı yayın açarak para kazanmak isteyen bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Fakat dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Tiktok’ta canlı yayın yapmadan önce veya sonra en çok dikkat edilmesi gerekenler nedir, neye göre canlı yayın daha fazla izleniyor, nasıl daha fazla hediye alabilirsiniz  bir bakalım.

Tiktok’ta canlı yayın mantığı şu şekildedir;

Canlı yayın açtığınız andan itibaren, otomatik olarak canlı yayın önerilerinde çıkarsınız. Bu öneri yaklaşık 1-2 dakika sürer. Kullanıcılar yayınınıza akın ederler fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanıcıyı yayında tutmaktır. Hani o canlı yayınlarda bağıranlar, çığlık atanlar varya işte onlar dikkat çekmek ve kullanıcıyı yayında tutmak için yapıyorlar. Gerçekten zeka geriliği olan kullanıcılar olsa da bazıları sivri zekalarını kullanarak kullanıcıyı bu tür hareketlerle yayında tutmaktadır.

Kullanıcıları yayında tutmak, algoritmayı harekete geçirir ve daha fazla kişiye önerilmesini sağlar. Önerilen kullanıcılar gelir ve yayını izlerlerse bu bir döngü halinde devam ederek izleyiciniz artar.

Diğer bir algoritma olayı ise, hediye ve sohbet detayıdır. Kullanıcılar yayında bolca yorum yapar ve hediye gönderirlerse yine yayınınız daha fazla kişiye gösterilir ve izleyiciniz artar.

Canlı yayınınız bu şekilde yüksek izleyici sayılarına ulaştığında hemen sizi takip etmelerini sağlamalısınız. Burada alacağınız etkileşim, bir sonra ki yayınınızda ki izleyici sayısını dahi etkilemektedir.

Bugün bir canlı yayın yaptınız ve izleyiciler yayından hemen çıktı. Tiktok algoritması diğer bir yayınınızda daha az önerir ve sizi üste çıkarmaz. Buda hesabınızın daha kötüye gitmesini sağlar.

Tiktok’ta Takipçi Arttırma Yöntemleri

Tiktok’ta takipçi arttırmak için oldukça fazla yöntem bulunmaktadır. En fazla kullanılan ve popüler olan tiktok takipçi arttırma yolları;

1- Tiktok Takipçi Satın Almak

Tiktok takipçi satın almak, çoğu tiktok kullanıcısının yaptığı ilk hamledir. Kullanıcılar az takipçili bir hesabı daha az takip etmektedir. Bu tamamen psikolojik bir durumdur fakat kanıtlanmıştır. Az takipçili bir işletme hesabından siz olsanız ürün alır mısınız? Aynen tiktok’ta takipçi satın almanın mantığı da budur.

2- Youtube, İnstagram Ve Telegram’dan Takipçi Çekmek

Aynı yöntem tiktok’tan diğer platformlara takipçi çekmeye benzer. İnstagram, facebook, youtube vb. platformlarda ki kitleniz ile tiktok profil linkinizi paylaşın. Bu kişilerin hesabınızı takip etmesini sağlayarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Tiktok’ta Takipçi Sayısı Arttırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tiktok’ta takipçi arttırırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Tiktok takipçi sayınızı arttırırken bu hususlara dikkat etmelisiniz.

Tiktok takipçi arttırırken dikkat edilecekler;

 1. Profilinizi takip eden kişilerin, sizi takipten çıkmamasını sağlamalısınız.
 2. Sizi takip edecek kullanıcıların beğeni ve yorum atacak kitlelerden oluşmasını sağlamalısınız.
 3. Tiktok takipçi hilesi, şifresiz tiktok takipçi uygulaması gibi güvensiz sitelere giriş yapmamalısınız.

Tiktok Takipçi Hilesi Kullanmak Güvenli Mi?

Tiktok takipçi hilesi kullanmak güvenli değildir. Genellikle tiktok takipçi hilesi yapmak isteyenlerden kullanıcı adı ve şifre talep edilir. Kullanıcılar bilgilerini girdikten sonra takipçilerinin artacağı vaadi verilir. Fakat takipçi göndermek yerine bu uygulamalarda şifreniz çalınarak data oluşturulur. Bu datalar paylaşılır ve kimlik bilgilerinize kadar alabilirler.

 • Tiktok’ta Fenomen Olmak İçin Uygulanması Gerekenler Nelerdir?
 • Tiktok’ta Takipçi Arttırmanın Püf Noktaları
 • Tiktok Takipçi Nasıl Kasılır?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Kazanılır?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Gönderilir?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Yapılır?
 • Tiktok’ta Hızlı Ve Etkili Takipçi Arttırma

Önceki makale; En Çok Abonesi Olan Youtube Kanalları Listesi

Sonraki makale; Tiktok Cüzdan Nedir?

Tiktok ile ilgili daha fazla bilgi için; Tiktok Hakkında Bilgiler