Tiktok’ta En Çok Takipçi Sayısına Sahip Türkler Kimlerdir?

Kısa video çekimlerinin paylaşılmakta olduğu sosyal medya platformu olan Tiktok içerisinde, tabii ki çok sayıda Türk kullanıcı da vardır. Bu isimlerin varlıklarıyla birlikte, diğer platformlarda olduğu gibi fenomen kavramı, burada da yerini almıştır. Takipçi sayıları 10 Milyonların ötesinde olan çok sayıda Tiktok Türk fenomenleri bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde etkili video montajları paylaşmakta olan bu kullanıcılar, çok sınırlı bir süre içerisinde, oldukça popüler simalar haline gelmişlerdir.

Bu isimlerden bazıları yemek videolarıyla bazıları ise eğlenceli içerikleriyle takipçi kazanmayı başarmış olan kişilerdir. Ve tabii ki vereceğimiz bu isimlerin bazıları mesela YouTube içerisinde de yeterli takipçi sayılarına ulaşmışlardır. Yani her iki platform üzerinden de entegre olarak çalışmalarını, paylaşımlarını yürütmektedirler. En çok takipçisi olan Tiktok fenomenleri olarak adlandırılan popüler simalar, tabii ki en çok gençlerin ilgisini çekmektedir. Takipçi sayılarına baktığımızda bu kullanıcıların daha çok belirli bir yaş kuşağına ait olduğu görülmektedir.

Tiktok yaş ortalaması üzerinden bir yorum yaptığımızda, sayacağımız bu fenomen isimlerin hayran kitlesi 14 yaşına kadar düşerken, 40 yaşlarına kadar çıksa da genel ağırlık 17-20 yaş arasındadır. Genç kitleye ve dönemin hızlı dijital-görsel dünyasına son derece uygun paylaşımları, içerikleri paylaşmakta olan fenomenler, çarpıcı bir şekilde yerlerini almışlardır. Sırasıyla Tiktok’ta yer alan en yüksek takipçi sayısına ulaşmış olan isimler şunlar:

  1. Cznburak – 25 Milyon
  2. Nursema – 11 Milyon
  3. Nourmar5 – 9 Milyon
  4. ZINK tv – 7 Milyon
  5. Ceren Yaldız – 5 Milyon

Tiktok Nasıl Takipçi Arttırılır?

Günümüz dünyasında, kullanmakta olduğumuz sosyal medya uygulamalarındaki takipçi sayımız aslında bize görünmez bir statü kazandırmaktadır. Görünmez dememizin sebebi içinin boş olmasından ya da fark edilmiyor olmasından değildir. Kişi, dolaylı olarak, sanal dünyanın etkisiyle birlikte toplumda belirli bir statü sahibi olmaktadır. İş alımlarında bile bugün biliyoruz ki sosyal medyadaki etkileşimlerinizin değeri çok büyüktür. Biliyorsunuz ki günümüzün en önemli sözleri arasında şu meşhur cümle yerini almaktadır: Ne bildiğiniz değil kimleri tanıdığınız önemlidir! Gerçekten de Tiktok takipçi sayınıza dikkat etmeli, işinizi oluştururken, sosyal çevre oluştururken, sosyal medyada da aktif olmayı ihmal etmemelisiniz.

Tiktok fenomen kadar takipçi sayısına sahip olmayı hedefleyin demiyoruz. Elbette ki bunu yapabilmek için var olan işinizi bırakıp da buraya odaklanmak zorunda kalırsınız. Ancak sizin amacınız, kendi yaşantınız içerisindeki belirli noktaları sosyal medyanın bugünkü gücü ile iyileştirmek olmalıdır. İşiniz olabilir, sosyal ilişkileriniz olabilir... Dolayısıyla Tiktok takipçi satınal olayı, artık çok daha verimli bir yatırım haline gelmiştir. İşinizi genişletmek için, var olan takipçi sayısına yapmış olduğunuz yatırımlar, insanların zihninde istemsiz bir olumlu imaj yaratmak için idealdir. İşletmelerin bugün birçoğu da bunu kabullenmişlerdir. Birçok marka da sosyal medya danışmanları sayesinde farklı pazarlara bu şekilde genişlemişlerdir.

Tiktok Takipçi Hilesi

Tiktok takipçi hilesi de yine özellikle de bu tarz sosyal medya ağlarında aktif olarak ticaret yapmakta olan markalar için vazgeçilmez hizmetler arasında yer almaktadır. Takipçi hilesi yaparak işletmesinin profilindeki takipçi sayısındaki artışı yakalamış olan birçok marka, kısa süre içerisinde daha bilindik bir imaj çizmeye başlamıştır. Sizler de işletmenizin daha farklı pazarlarda da konumlanmasını istiyor olabilirsiniz. Tiktok sosyal medya platformu üzerinde daha emin adımlarla ilerlemek için takipçi sayınızı arttırmanız önemlidir. Tiktok takibe takip gibi şeyler, istediğiniz sonuca ulaşmanız noktasında size pek de yardımcı olamazlar. Daha güçlü ve nokta atışı olan işlemlere ihtiyacınız vardır.

İşletmenizin hızlı bir şekilde yörüngesini değiştirip pazarda aynı ivme ile başarılı bir yayılım sağlaması için Tiktok takipçi al konusunda yardım talep edebilirsiniz. Takipçi hilesi sayesinde, hızlı bir başlangıç yaparsınız. Unutmayınız ki Tiktok gibi sosyal medya platformlarında gerçekten de kaç tane takipçi sayısına sahip olduğunuz gibi konular değer ifade etmektedir. İşletmenizin sahip olacağı yüksek takipçi sayısı da sizin müşteri ağına daha hızlı bir giriş yapmanızı sağlayacaktır. Tiktok takipçi hilesi, algoritmik olarak daha fazla sayıdaki kullanıcının da dikkatini çekmesini sağlamak için önemli bir konudur. Bu da zaten işletmenizin amacı olacaktır. Algoritma sayesinde paylaşımlarınız, takipçi sayınızın da dikkate alınarak, daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.