Tiktok Nasıl İndirilir? - Tiktok Uygulaması Nasıl İndirilir?

Gittikçe indirme noktasında yüksek ‘’hit’’ toplayan, gittikçe daha da popüler bir hal alan Tiktok nasıl indirilir konusundan bahsetmek istiyoruz. Uygulamaya erişim aslında çok kolay. Hele ki günümüz teknoloji dünyasında cihazların uygulama marketlerinin ne kadar yüksek sayıda ziyaretçi kabul ettiğini göz önüne alırsak, bu konu hakkında bilgi sahibi olmayanların az olduğunu biliyoruz. Fakat birkaç farklı yöntem vereceğiz. Bunun yanında uygulamayı güncel tutabilmeniz için de elzem bazı bilgilerden bahsedeceğiz. Çünkü bu tarz popüler uygulamaları indirmekten çok, gerekli güncellemeleri takip ederek, her an aktif kalabilmek önemlidir. Dilerseniz genel anlamda Tiktok indirme mantığından, nasıl yapılmakta olduğundan bahsedelim:

 • Kullandığınız cihazınızın bellek miktarını kontrol etmeyi unutmayın. Eğer cihazınız bellek sorunu veriyorsa, bazı şeyleri silerek, uygulamaya alan açmak zorundasınız demektir.
 • Uygulama için çok büyük bir alana ihtiyacınız yok. Ama yeterli bir alan olması zorunludur.
 • Gereksiz uygulamaları silmeye, gereksiz dosyaları silmeye özen gösterin. Tiktok uygulaması, kendi hacmi ile çok da yer kaplamasa da, sonrasında dosya indirme, video yükleme ve paylaşma gibi konularda, yeterince yer kaplayacak pozisyona gelecektir.
 • Uygulama için yeterince bir alan açtığınızı düşünüyorsanız şimdi yapmanız gereken şey uygulama marketini ziyaret etmektir.
 • Tiktok indir seçeneğinden uygulama marketiniz aracılığı ile uygulamaya erişim sağlamış olacaksınız.

Tiktok nasıl indirilir sorusuna yanıt bu kadarla sınırlı diyebiliriz. Bunun yanında bir de Tiktok uygulaması üzerinden hesap açma kısmı bulunmaktadır. Sonuçta zaten uygulamanın indirilme işlemini cihaz otomatik olarak yapmaktadır. Cihazı kurma işlemi de yine otomatik gerçekleşmektedir. Size sadece uygulamaya giriş yapma kısmı kalmaktadır. Giriş işlemlerinizi yaparken, kayıt olmalısınız. Uygulamaya tıklayın ve karşınıza gelecek olan ekrandan bir an önce bilgilerinizi giriş yaparak kayıt olun. İsterseniz bağlantılı olan hesaplarınızla da giriş işleminizi çok daha pratik şekilde yaparsınız. Mesela Facebook ile giriş yap seçeneğinden, halihazırda kullanmakta olduğunuz Facebook hesabınız ile giriş yaparsınız. Bu şekilde iki sosyal medya üzerinde entegre şekilde hareket etmekte olursunuz.

Tiktok Google Play Store İndirme

Tiktok Android üzerinden uygulamayı indirme konusunu ayrı olarak bahsetmek istedik. Bunun arkasından aşağıda da IOS versiyonundan bahsedeceğiz. Android işletim sistemine sahip bir cihaz üzerinde uygulama nasıl kurulur? Benzer yöntemlerden bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen gerekli yönlendirmeyi gerçekleştirelim:

 • İlk olarak uygulamayı Tiktok Play Store üzerinden indirin. Arama butonu göreceksiniz. Uygulamanın adını yazacaksınız. Buradan, indir seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
 • İndirme işlemleriniz, kısa bir süre içerisinde gerçekleşmeye başlayacaktır. İndirme tamamlandıktan sonra yine kısa bir süre içerisinde Tiktok android kurişlemleri de tamamlanacaktır.
 • Kurulum sonrasında ise hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ya da kayıt olmalısınız. Yukarıda kayıt kısmından bahsetmiştik. Bu yüzden aynı yöntemleri yazmayacağız.
 • Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise uygulamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Tiktok AppStore İndirme

Tiktok Iphone için indir konusunda da ayrı bir başlıkta anlatmak istedik. Biliyorsunuz ki Iphone cihazlarına, ya da daha genel bir tabirle, IOS işletim sistemine sahip olan cihazlara, Android içerisine olduğu gibi apk uzantılı dosyalar kuramıyorsunuz. IOS biraz daha içedönük bir sistem olduğu için, yalnızca kendi uygulama marketi içerisinden uygulama indirmeyi kabul etmektedir. Dilerseniz, bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında sırasıyla açıklamalar yapalım:

 • Uygulama marketine giriş yapıyorsunuz. Buradan Tiktok IOS indir işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Aramayı yapıp, uygulama ismini yazın. Karşınıza uygulamanın logosu çıkacaktır.
 • Uygulama esnasında, bellek konusunda eğer bir sorun, sıkıntı yoksa kısa bir süre sonrasında uygulama kurulmaya başlanır.
 • Tiktok AppStore üzerinden indirme işlemlerinizi yaptıktan sonrasında, uygulamanın güncelliğini de benzer şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Uygulamanın güncellik durumunu, uygulama marketinden öğrenebiliyorsunuz. Gerekli güncellemeleri de manuel olarak ya da otomatik olarak indirmesi için ayarları belirleyebilirsiniz.

Tiktok hileli indir konusunda da bazen gelen sorular olabiliyor. Bu konu Android içerisinde tartışılmaya daha müsait olsa da, sürekli güncelleme alan site, bu tarz konuları engellemektedir. Zaten, sosyal medya uygulamaları içerisindeki hileler genel itibariyle ‘’Kilitli efektleri açmak’’tan ileriye gitmemektedir. Bunun karşısında da hızlı bir şekilde uygulama yetkilileri önlemler almaktadırlar. Yani, hileli olarak Tiktok indirebilmek pek de mümkün görünmüyor. Özellikle de IOS platformu açısından bakarsak, bunun mümkün olmadığını söylemekten çekinmiyoruz.