Tiktok Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Tiktok uygulaması içerisinde özel olarak ayılmış olan Tiktok çağrı merkezi bulunmamaktadır. Son dönemlerde belirli numaralardan Tiktok yetkililerine erişim sağlayarak destek hattı ile Türkçe dil desteği üzerinden bağlantı kurabildiğiniz gibi bilgiler yer almaktadır. Ancak söylediğimiz üzere, uygulama içerisinde herhangi bir şekilde, özellikle de Türkçe dil desteğine ait olan destek hattını bulamıyorsunuz.

Peki, olası şikayet durumlarınız için ya da önerilerinizi iletebilmek için hangi hatları kullanacaksınız? Öncelikli olarak, eğer kullanıcı paylaşımlarına dair olan bir rahatsızlık bildirmek istiyorsanız bunu yaparken direkt olarak video paylaşımlarında yer alan şikayet et butonu ile bu bildirinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tiktok destek hattı olarak işlev görmekte olan bu buton ile birlikte kullanıcının paylaşımları incelemeye alınıp, gerekirse yayından kaldırılacaktır.

Tiktok telefon numarası arayışında yer alırken, açık hat olarak belirtilmiş olan belirli telefon numaralarını bulamıyor olmanız, Tiktok bünyesinde destek hattının olmadığı anlamına gelmemektedir. Reklam için, basın için ve genel anlamda kullanıcıların iletişim sağlayabilmeleri için çeşitli adres bilgileri ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu adres bilgilerini kullanarak mail atabilir ve o anki isteklerinize uygun şekilde mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Tiktok iletişim formunu doldurarak, bu vereceğimiz mail adresleri aracılığıyla birlikte, mesajlarınızı iletebiliyorsunuz. Tiktok, özellikle bu üç mail adresi üzerinden aktif bir şekilde sizlerle iletişim kurabilmektedir. Kullanıcıların kullanabileceği üç mail adresini şu şekilde sıralandırmamız mümkündür:

  • advertise@tiktok.com
  • pr@tiktok.com
  • info@tiktok.com

Tiktok çağrı merkezi, tiktok iletişim, tiktok telefon numarası, tiktok iletişim formu, tiktok destek hattı, tiktok müşteri hizmetleri.

Tiktok İletişim Numaraları

Tiktok iletişim numaraları yerine yukarıda, 3 farklı mail adresinden bahsetmiştik. Uygulama içeriğinde yer almakta olan bu üç farklı mail adresini kullanarak, Tiktok yetkilileri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Bu adresler dışındaki adreslere ise itimat etmemenizi önermekteyiz. Ancak vermiş olduğumuz üç adresin de kendi içerisinde farklı görevleri vardır. Yani tek bir amaç için, hepsini aynı anda kullanamıyorsunuz. Reklam için ayrı, bilgi almak için ayrı, basın için ayrı mail adresleri yer almaktadır. Belirtilen bu adresler arasından, amacınıza göre doğru olan mail adresini seçerek, Tiktok yetkililerine erişim sağlayabilirsiniz.

Tiktok müşteri hizmetleri numarasını özellikle şirketi olan kişiler reklam vermek amacı ile kullanabilmektedirler. Biliyorsunuz, sosyal medya uygulamalarında reklam vermek özellikle de eskiye kıyasla çok daha popüler bir hale gelmiştir. Şirketleri bulunanların, daha geniş müşteri kitlesine erişebilmek amacıyla, popüler olan sahaları kullanmayı tercih ettiklerini görebiliyoruz. Tiktok ismi de şirket sahiplerinin reklam vermek için sıklıkla bulunmayı tercih ettikleri sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Sizin de eğer şirketiniz varsa, reklam vermek gibi bir düşünceniz varsa o halde Tiktok destek hattı içerisinde yer almakta olan bu numaralardan, mail adreslerinden size uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, fenomenlerle de iletişime geçerek, şirketiniz için reklam videolerı çekmelerini isteyebilirsiniz. Tabii ki karşılıklı bir anlaşma sonrasında fenomenler bu tarz reklam çekimlerini kabul etmektedirler.

Tiktok Destek Hattı

Tiktok destek hattı ile iletişime geçerek sorularınızı ve sorunlarınızı mesajlarınız ile bahsedilebilir kılabiliyorsunuz. Ancak eğer var olan sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak isterseniz de, ona göre uygun bir Google araması sonrasında, birçok çözüm ile karşılaşma ihtimaliniz de vardır. Giriş sorunları, donma sorunları gibi olan çok sayıda yer alan sorunları çözülebilir kılabilirsiniz. Tiktok sık sorulan sorular içerisinde bu tarz sorunların çözümlerine de yer verilmiştir. Sorunlarınız eğer ki daha bireysel ve profiliniz ile ilgili bir konumdaysa, tabii ki mail adresleri aracılığıyla birlikte site yetkililerine erişim sağlıyor olmanız daha önemlidir. Nitekim, var olan engel süreçleri vesaire gibi profiliniz ile birinci elden ilişkili konular da söz konusu olabilir.  

 Bu tarz durumlar içerisinde eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, Tiktok destek hattı ile iletişim halinde kalabilirsiniz. Belki de kullanıcıları şikayet noktasında haksızlık yaptıklarını düşünüyorsunuz. Bu açıdan site yetkilileri ile aktif bir şekilde görüşerek, profilinize dair bir inceleme talep edebilirsiniz. Özellikle de İnstagram, kullanıcının sadece yüksek sayıda şikayet almasından ötürü, profil sahibini dinlemeksizin hesabını engellemektedir. Bu tarz engel süreçlerine Tiktok içerisinde inceleme talebinde bulunabiliyorsunuz. Tiktok müşteri hizmetleri hattı ile olan bu görüşmelerinizde, bahsetmiş olduğumuz sorunların üstesinden rahatlıkla gelebiliyorsunuz.

Tiktok takipçi satın al ve sende tiktok takipçi sayını arttır.