Tiktok İçin Kullanılan Uygulamalar Nelerdir?

Tiktok uygulamaları, video edit uygulamalarıdır. Daha doğrusu, altyapısı video edit olan bir sosyal medya platformudur. 15 saniyelik videolar eşliğinde kullanıcılar çekmiş oldukları içerikleri paylaşmaktadırlar. Kısa süre içerisinde de bu yüzden zaten popüler olma başarısını sırtlamıştır. Ancak kullanıcılar, Tiktok uygulamasının yanı sıra Tiktok için kullanılan uygulamalar konusunda belirli diğer tavsiyeleri de merak etmektedirler. Bu tarz tavsiyeler, çeşitli Tiktok hesabınızı geliştirici etki gösterebilecek olan yazılımları ihtiva etmektedir. Mesela takipçi kazanmak için doğru anahtar kelimeler seçmenin önemini biliyorsunuz. Bu noktada size bizzat yapay zekanın yardımcı olması hiç de fena olmazdı değil mi? Veya bazı zamanlarda videolarınızın edit işlemleri ile ilgilenirken, daha ince ayrıntılar yapmak isteyebilirsiniz. Belki blur eklemek istiyor olabilirsiniz.

 Çeşitlendirilebilecek olan talepleri göz önünde bulundurduğumuzda, bir sosyal medya platformu adına üretilen çok sayıda işlevsel açıdan yararlı diğer yazılımları da bulmak mümkündür. Bizler de Tiktok takipçi arttırma uygulaması gibi çeşitli tavsiyeleri sizlere burada listeliyor olacağız. Veya bu tarz daha direkt olarak işin içerisinde yer alacağınız uygulamalar yerine, pasif kalmayı tercih edebileceğiniz uygulama tavsiyeleri de isteyebilirsiniz. Mesela video paylaşmak istemiyorsunuzdur ancak video izlemek istiyorsunuzdur. O halde bu durumda Tiktok’un kendisini kullanmak pek de mantıklı gelmeyebilir. Sonuçta Tiktok ciddi manada şarj tüketmekte olan bir uygulamadır. Uzatmadan Tiktok için uygulama tavsiyeleri listesine geçelim:

Tiktok Uygulama Tavsiyeleri;

  • Tiktok Lite

 Bu uygulama sayesinde başkalarının videolarını izler, hesap oluşturmak zorunda kalmazsınız.

  • Video Downloader for Social Media

 Bu uygulamamız, Tiktok bünyesinde yer almakta olan beğendiğiniz videoları indirmenize yarayacaktır.

  • Hashtags For TikTok

 Adından da anlaşılacağı üzere popüler olan etiketleri belirleyen bu konuda size tavsiye veren uygulamadır. Takipçi arttırmak konusunda bu tarz anahtar kelime belirleme konularının ne denli önemli olduğunu biliyorsunuz.

Tiktok Masaüstü Sitesi Var Mı?

Diğer sosyal medya uygulamalarının aksine, Tiktok masaüstü sitesi henüz yazılmamıştır. Hemen akıllara belki de TiktokforWeb sitesi gelebilir. Şunu belirtmek istiyoruz ki bu site her ne kadar masaüstü üzerinden erişim imkanı sunsa da, aktif bir kullanıcı olarak yer alamıyorsunuz. Uygulamaya erişiminizi sağlamıyor sadece çevrenizde yer almakta olan kişilerin paylaşımlarını izleyebiliyorsunuz. Yani sadece pasif olarak yer alıp bir gözlemci statüsünde bulunuyorsunuz. Şu anda uygulamanın gidişatına baktığımızda, akıllı cihazların dünyamıza çok daha net bir şekilde hakim olduklarını hesaba kattığımızda, bizce, Tiktok yetkililerinin bu konuda hiç de kaygılandıklarını düşünmüyoruz. Tiktok uygulaması üzerinden bağlanmakta olan şu anda zaten halihazırda 500 milyondan fazla aktif kullanıcı sayabiliyoruz. Bu ciddi bir sayı!

Bahsetmiş olduğumuz bu sayının gittikçe daha da artış göstermekte olduğu gerçeğini de göz ardı edemiyoruz. Yani, Tiktok Android ve IOS üzerinden yapılmakta olan girişler şu anda diğer uygulamaları çoktan geçmiş durumda. Ve zaten biliyorsunuz ki uygulama 15 saniyelik video kesitlerinin paylaşılması ile ilerlemektedir. Yani birinci ihtiyaç olarak ön kamera-arka kamera gibi mümkünse kaliteli çekim yapacak araca ihtiyaç duymaktayız. Bilgisayar kameralarının bu noktada yetersiz kalacakları gerçeği çok net bir şekilde yer alırken, kolay kolay kimsenin telefonu bırakıp da bilgisayara yönelecekleri gibi bir durum da beklenmemektedir.

Tiktok Uygulaması Nasıl İndirilir?

Tiktok uygulaması nasıl indirilir sorusuna iki ayrı sistem üzerinden yanıt vermek istiyoruz. Biliyorsunuz ki şu anda masaüstü sitesi hariç diğer iki işletim sistemi olan IOS ve Android platformları Tiktok uygulamarına ev sahipliği yapmaktadır. Baktığımızda zaten bugün en çok kullanılmakta olan, popülerlik sıralamasında birinci sırayı birlikte paylaşmakta olan iki seçenek IOS ve Android olmaktadır. Tiktok IOS ve Andorid indirme işlemlerinizi de yaptığınızda göreceksiniz ki uygulama marketi içerisindeki en çok indirme sayısına sahip olan uygulamalar içerisinde Tiktok başı çekmektedir. Sırasıyla şu işlemleri yaparak, cihazınıza kurulum sağlayabiliyorsunuz:

  • Kullanmakta olduğunuz işletim sistemine göre uygun uygulama marketinize giriş yapıyorsunuz.

  • Bu alandan arama kısmına Tiktok ismini yazıp aratıyorsunuz.
  • Karşınıza uygulamanın küçük png resmi çıkacaktır giriş yapıyorsunuz.
  • İndirme işlemine basıp, eğer hafızanız varsa kuruluma kadar inmesini bekliyorsunuz.
  • İndirme işlemi sonrasında otomatik kurulumu bekleyip, tamamlanmasını bekliyorsunuz.
  • Kurulum bittikten sonrasında cihazınızdan giriş işlemlerinizi yapabilir, üyelik oluşturabilir ve hemen video paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek ve türk kitle ile yükselişe geçmek için hemen sende instagram takipçi satın al ve takipçi sayını arttır.