TikTok 1 Jeton Ne Kadar? - TikTok Jeton Fiyatları

TikTok 1 Jeton Ne Kadar? - TikTok Jeton Fiyatları

Tiktok uygulamasının çıktığı 2016 yılından bu yana merak edilen soruların başında, Tiktok jeton fiyatları nedir? TikTok 1 jeton ne kadar? Gibi sorular vardır. Bugun fenomenim.net ekibi olarak tiktok’ta jeton ücretlerini, fiyatlarını ve bu jetonların ne kadar ücrete denk geldiğini açıklayacağız.

Tiktok’ta jeton fiyatlarından önce belirtmek isteriz ki tiktok takipçi, beğeni ve izlenme paketlerimizi inceleyebilir, Tiktok’ta milyonlara ulaşabilirsiniz.

Hadi gelin tiktok jeton fiyatlarına bir göz atalım ve tiktok’ta jeton alan ve jetonu gönderen kişiye ne kadar bir ücrete denk geldiğini öğrenelim.

TikTok 1 Jeton Ne Kadar?

TikTok platformunda 1 jeton, 0.7 Kuruş’tur.

Tiktok’ta 1 jeton fiyatını öğrendik. Peki tiktok 1 jeton’dan ne kadar bir ücreti kesinti yaptığını biliyor musunuz? Tiktok 1 jeton’un %70’i kadar bir kesinti yapmaktadır.

Tiktok 1 Jeton Fiyatı: 0.7 TL'dir.

Tiktok Jeton Fiyatları Ne Kadar, Kaç TL?

Tiktok jeton fiyatları ne kadar? Jeton ücretleri ne kadar? Tiktok jeton kaç tl? gibi tüm sorularınız için cevaplar;

 1. Tiktok’ta 100 Jeton Fiyatı; 7 TL’dir.
 2. Tiktok’ta 500 Jeton Fiyatı; 35 TL’dir.
 3. Tiktok’ta 2.000 Jeton Fiyatı; 135 TL’dir.
 4. Tiktok’ta 5.000 Jeton Fiyatı; 350 TL’dir.
 5. Tiktok’ta 7.000 Jeton Fiyatı; 700 TL’dir.

Tiktok jeton fiyatları üst tarafta listelendiği gibidir. Hediyeleri kapan kişi olmak için 1000 adet takipçi’ye ulaşmanız gerekir. 1000 Tiktok takipçi sayısına ulaşmak kısa yoldan ulaşmak için ise fenomenim.net üzerinden tiktok paketlerini inceleyebilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi İçin Tıklayın; Tiktok Jeton Hilesi

Makalede Belirtilenler:

 • Tiktok 1 Jeton Fiyatı Nedir?
 • 1 Jeton Fiyatı Nedir?
 • Tiktokta 1 Jeton Ne Kadar?
 • Tiktok 1 Jeton Kaç Tl?

Tiktok Jeton Nedir?

Tiktok jeton, tiktok platformunda 1.000 adet takipçi sayısına ulaşmış, canlı yayın yapan kişilere hediye göndermek için gereken ve para benzeri işleve sahip tiktok özelliğidir. Tiktok jeton satın almak için kredi kartı veya mobil ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Daha detaylı anlamanız için bir örnek vererek tiktok jetonu hakkında bilgi aktarmaya calışalım.

Örneğin; Tiktok uygulamasını bir güvercinci olarak düşünebilirsiniz. Güvercinciye giderek 1 bardak buğday alırsınız ve bunları kuşlara atarsınız. Bunun karşılığında tiktok uygulamasına yani örneğimize göre güvercinciye para ödemiş olursunuz ve bir yandan da güvercinlerin karnı doymuş olur :)

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
 • Ömür Boyu Garantili
 • Kullanıcı Adı Giriniz
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • Güvenlidir
 • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al