TikTok 1 Jeton Ne Kadar? - TikTok Jeton Fiyatları

Tiktok uygulamasının çıktığı 2016 yılından bu yana merak edilen soruların başında, Tiktok jeton fiyatları nedir? TikTok 1 jeton ne kadar? Gibi sorular vardır. Bugun fenomenim.net ekibi olarak tiktok’ta jeton ücretlerini, fiyatlarını ve bu jetonların ne kadar ücrete denk geldiğini açıklayacağız.

Tiktok’ta jeton fiyatlarından önce belirtmek isteriz ki tiktok takipçi, beğeni ve izlenme paketlerimizi inceleyebilir, Tiktok’ta milyonlara ulaşabilirsiniz.

Hadi gelin tiktok jeton fiyatlarına bir göz atalım ve tiktok’ta jeton alan ve jetonu gönderen kişiye ne kadar bir ücrete denk geldiğini öğrenelim.

TikTok 1 Jeton Ne Kadar?

TikTok platformunda 1 jeton, 0.7 Kuruş’tur.

Tiktok’ta 1 jeton fiyatını öğrendik. Peki tiktok 1 jeton’dan ne kadar bir ücreti kesinti yaptığını biliyor musunuz? Tiktok 1 jeton’un %70’i kadar bir kesinti yapmaktadır.

Tiktok 1 Jeton Fiyatı: 0.7 TL'dir.

Tiktok Jeton Fiyatları Ne Kadar, Kaç TL?

Tiktok jeton fiyatları ne kadar? Jeton ücretleri ne kadar? Tiktok jeton kaç tl? gibi tüm sorularınız için cevaplar;

  1. Tiktok’ta 100 Jeton Fiyatı; 7 TL’dir.
  2. Tiktok’ta 500 Jeton Fiyatı; 35 TL’dir.
  3. Tiktok’ta 2.000 Jeton Fiyatı; 135 TL’dir.
  4. Tiktok’ta 5.000 Jeton Fiyatı; 350 TL’dir.
  5. Tiktok’ta 7.000 Jeton Fiyatı; 700 TL’dir.

Tiktok jeton fiyatları üst tarafta listelendiği gibidir. Hediyeleri kapan kişi olmak için 1000 adet takipçi’ye ulaşmanız gerekir. 1000 Tiktok takipçi sayısına ulaşmak kısa yoldan ulaşmak için ise fenomenim.net üzerinden tiktok paketlerini inceleyebilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi İçin Tıklayın; Tiktok Jeton Hilesi

Makalede Belirtilenler:

  • Tiktok 1 Jeton Fiyatı Nedir?
  • 1 Jeton Fiyatı Nedir?
  • Tiktokta 1 Jeton Ne Kadar?
  • Tiktok 1 Jeton Kaç Tl?

Tiktok Jeton Nedir?

Tiktok jeton, tiktok platformunda 1.000 adet takipçi sayısına ulaşmış, canlı yayın yapan kişilere hediye göndermek için gereken ve para benzeri işleve sahip tiktok özelliğidir. Tiktok jeton satın almak için kredi kartı veya mobil ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Daha detaylı anlamanız için bir örnek vererek tiktok jetonu hakkında bilgi aktarmaya calışalım.

Örneğin; Tiktok uygulamasını bir güvercinci olarak düşünebilirsiniz. Güvercinciye giderek 1 bardak buğday alırsınız ve bunları kuşlara atarsınız. Bunun karşılığında tiktok uygulamasına yani örneğimize göre güvercinciye para ödemiş olursunuz ve bir yandan da güvercinlerin karnı doymuş olur :)