Sosyal Medya Yönetimi Üzerine Programlar

Sosyal Medya Yönetimi Üzerine Programlar

Sosyal medyanın büyümesi ve oldukça kapsamlı bir hale gelmesi ile birlikte bu alanda yapılan kullanımlarda da büyük değişiklikler olmaya başladı. İlk olarak artık sosyal medya kullanımlarının belirli araçlar üzerinden yönetildiğini görebilirsiniz. Peki, bu araçlar hangi özelliklere göre seçiliyor. Sosyal medya üzerinde yer alan kullanımlarda bu nedenle farklı yönetim araçları kullanılmaya başlanmış durumda. Bu araçların kullanımları ile birlikte sosyal medya yönetimlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Sosyal medya üzerinde yer alan yönetim araçları ile birlikte kullanımlarınızı farklı alanlarda yapabilirsiniz. Bu sayede kullanımlarınızı da hem pratik hem de doğru bir kullanım özelliğine sokabilirsiniz. Bu anlamda kullanabileceğiniz araçların birkaçını sizin için şu şekilde sıralayabiliriz;

Rignite: Sosyal medya platformlarının ortak bir şekilde kontrol edilmesi üzerine en çok kullanılan programlardan birisi de Rignite olarak biliniyor. Kullanıcılar için bir çatı altında toplanan bu program ile birlikte kullanıcıların sosyal medya yönetimlerini daha kontrollü olarak yapılabileceğini söylemek gerekiyor. rignite sayesinde kullanımlarınızı Facebook, Youtube, Twitter ve İnstagram ile birlikte ortak bir çatı altında yapabilirsiniz.

Topsy: Sosyal medya yönetim araçları üzerine kullanılan bir başka program ise Topsy. Bu program ile birlikte de birçok sosyal medya platformunu tek bir çatı altında bulabilir ve kullanımlarını bir defada yapabilirsiniz. Kullanıcıların genel olarak kullanım yapabilecekleri bu program içerisinde aynı zamanda kullanıcı analizleri de yer alıyor.

Mention: sosyal medya yönetim araçlarınızda uygulamaları tek bir alandan yönetebileceğiniz Mention sayesinde aynı zamanda sosyal medya uygulamalarının analizlerini de yapabilirsiniz. Kullanım alanları içerisinde yapılan yönetimler sayesinde kullanıcıların fazlasıyla Mention sayesinde yönetim analizi elde edebileceğini söylemek mümkün.Twtrland: Twtrland sosyal medya yönetim aracı ile birlikte kullanımlarınızda aynı zamanda ek olarak bir işlev daha elde edebilirsiniz. Genel olarak sosyal medya üzerinde bu alanda yapacağınız kullanımlar sayesinde kişileri keşfedebilir ve yeni kişiler ile birlikte iletişim kurabilirsiniz. Sizin için etkileşim özelliği taşıyan bu adres ile birlikte kullanımlarınızı genel olarak twitter üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

LikeAlyzer: LikeAlyzer ile birlikte sosyal medya kullanımlarında ayrı olarak bir yönetim daha elde edebilirsiniz. Özellikle yapabileceğiniz bu yönetimler ile birlikte kullanıcıların Facebook sayfalarının ayrıntılı bir şekilde analiz edilebileceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle kullanımlar genel olarak LikeAlyzer ile birlikte analizler üzerinden yapılabilir.

Swayy: swayy sosyal medya içerisinden size mail yolu ile birlikte yönerge ve analiz seçeneği veren bir program olarak yer alıyor. Kullanıcılar bu program sayesinde adresleri daha pratik ve daha kullanılır özellikler ile birlikte tercih edebilirler. Bu nedenle swayy özelliklerini genel itibari ile mail yolu ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimleri

İnternet üzerinde yer alan sosyal medya uygulamalarının sayısının artması ile birlikte bu alan içerisinde yapılacak olan kullanımların ve yönetimlerin de sayısı artmış durumda. Kullanıcılar genel itibari ile kullanımlarını sosyal medya üzerinden farklı yönetim araçları ile birlikte yapabilirler. Sosyal medya yönetimlerinde geçerli olacak bu tercihlerin ise belirli programlar üzerinden seçildiğini söyleyebiliriz. Sayılı olan programlardan herhangi birini tercih ederek kullanımlarınızı daha pratik hale getirebilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda kullanımlarınızda sosyal medya artılarını ve eksilerini de analiz edebilirsiniz. Son dönem içerisinde artış gösteren bu alan ile birlikte kullanımların artması genel olarak bir kullanıcı profilinin çizilmesini de sağlıyor. Kullanıcılar bu profiller üzerinden kullanımlarını rahatlıkla yönetim sayesinde gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda bu kullanımlar nedeni ile oluşturulan kuralları da ayrı olarak inceleyebilirler.

Instagram’da Yorumları Beğenemiyorum [Çözüm]

 Instagram Video Yükleme Sorunu [Çözüm]

 Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşamıyorum [Çözüm]

Tiktok takipçi sayını arttırmak için ucuz, aktif ve güvenilir tiktok takipçi satın al!

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al