Nereden Takipçi Satın Alınır?

İnstagram takipçi satın al özelliği ile en kaliteli ve ucuz şekilde takipçi satın alabileceğiniz fenomenim.net sizlere 7/24 sosyal medya hizmeti sağlamaktadır. İnstagram’da takipçi satın almak isteyen kişilerin çoğunun tercihi ile bu konumlara gelen fenomenim 1 yıldır en ucuz takipçi hizmetini vermektedir. İnstagram takipçi satın almak için bilinmesi gereken belli başlı kurallar vardır. Bu kuralları yerine getirdikten sonra takipçi almanız önerilir.

1- İnstagram profiliniz herkese açık olmalı.
2- Takipçiler gönderilene kadar hesap gizliye alınmamalı.
3- Kullanıcı adı sipariş tamamlanana kadar asla değiştirilmemeli.

Bu kuralları yerine getirdiğinizden emin olarak fenomenim.net’den şifresiz takipçi alabilir, instagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. İnstagram hesaplarınızda yükselişe geçmek için Türk takipçi paketlerini incelemeniz ve sipariş vermeniz önerilir. Çünkü;
Türk takipçi, instagram hesaplarınızın etkileşiminde olumlu etkiler yaratmaktadır.

İnstagram Takipçi Satın Alan Kişilerden Öneriler.

1- İnstagram takipçi satın alan biri olarak önereceğim tek şey türk takipçi paketleri almalarıdır.

2- Türk takipçi satın alacak kişilerin profillerinin şık bir görünüme ve içeriğe sahip olmasını öneririm çünkü profilinizi inceleyip beğenmeyecek takipçiler takipten çıkabilir.

3- fenomenim dışında takipçi almasınlar herkes dolandırıcı olmuş..

4- Takipçi satın al dedikten sonra acele etmesinler 0-2 saat deniliyor fakat bazen süreler uzayabiliyor 3 saatte geliyor. Biraz sabırlı olmak lazım.

5- İnstagram hesabınız herkese açık olsun ben yanlışlıkla gizli hesaba şipariş vermiştim neyse ki fenomenim bu durumu düzeltti.

Müşterilerimizden istediğimiz önerileri sizlere sunduk. Umarız ki sizlere faydası olmuştur..

Nasıl sipariş verilir ?

  • Takipçi siparişi vermek için fenomenim.net sitesine girilir.
  • İlk menüden instagram takipçi butonuna tıklanır.
  • Takipçi paketi seçilir.
  • Takipçi satın al butonuna tıklanır.
  • İletişim bilgileri doldurulur.
  • Sipariş için ödeme yapılır.

Takipçi satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi arkanıza yaslanıp fenomenim.net ‘in takipçileri göndermesini bekleme zamanı. Fenomenim siparişleri genellikle 0-2 saatte tamamlar. Takipçi satın al dediğiniz andan itibaren bu süre başlar ve fenomenim sizlere en hızlı şekilde hizmet verir. 7/24 Canlı destek dışında, whatsapp destek ve iletişim bölümden yardım alabilir, sipariş durumunuzu ‘’sipariş sorgula’’ bölümünden inceleyebilirsiniz.

Instagram hesabın için ucuz takipçi paketlerini incele.