İnstagram'da Çekiliş Nasıl Yapılır? - İnstagram Çekiliş Siteleri

Son zamanlarda sıkça karşınıza çıkan instagram çekiliş olayı nasıl yapılıyor? İşte tüm ayrıntılar! Kurumsal bir Instagram hesabınız var ve bu hesapta hedef kitleniz ile daha iyi bir etkileşim kurmak, daha fazla takipçi kazanmak ve doğal olarak daha fazla müşteriye sahip olmak için çekiliş yapmak mı istiyorsunuz? Fakat bu çekilişi nasıl yapacağınızı, çekiliş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Sorun yok! Yazımızı okumaya devam edin, bütün Instagram çekiliş yapma ayrıntılarını, yeni yıl çekilişi yapmayı, müşterilerinize nasıl ödül verebileceğinizi, ücretsiz çekiliş sitelerini ve programlarını sizler için anlatacağız.
Instagram kura ileri, işletme hesapları için daha fazla müşteri kazanmanın, hedef kitle ile daha iyi bir etkileşimin muhteşem bir yoludur. Yine de unutmamalıyız ki, doğru bir biçimde yapıldığında. Instagram, çekiliş uygulamalarını ve şartlarını sınırlayan Facebook düzenlemelerine kıyasla kura ilerin yapılmasını nispeten kolaylaştırıyor. Güzel bir açıklama ve strateji ile siz de Instagram üstünde çekiliş yaparak hem müşterilerinizi mutlu edebilir, hem de hedef kitleniz ile bir hayli pozitif bir etkileşime girebilirsiniz.

İnstagram'da Çekiliş Nasıl Yapılır?

Bu konu da kullanılan en yaygın yöntem ücretsiz çekiliş siteleridir. Fakat ilk önce yapacağınız çekilişe katılma şartlarını belirlemeniz gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, “gönderiyi beğen, kaydet ve gönderinin altına 3 arkadaşını etiketle” gibi… Bu tarz bir koşul, kolay olması sebebiyle katılımın hem yüksek olmasını sağlayacak, katılım yüksek olduğu için de gönderi ve etiketlemeler sayesinde müthiş bir etkileşim almanızı sağlayacaktır. Yüksek etkileşim ise kuşkusuz ki daha fazla takipçi, daha fazla müşteri demektir.

Her geçen gün büyüyen Instagram’da ki piyasa rekabeti düşünüldüğünde, yapacağınız bir kura ile her hafta ya da her ay müşterilerinize ödül olarak vereceğiniz birkaç ürün, gözünüzde fazla önem arz etmemelidir. Bilmelisiniz ki, Instagram üstünde yapacağınız kura ilerin hem firmanız hem de Instagram işletme hesabınız için yararları çok büyük olacaktır. Yukarıda bu kura ilerin büyük çoğunluğunun ücretsiz çekiliş siteleri sayesinde yapıldığını söylemiştik, isterseniz biraz da bu sitelerden bahsedelim. Instagram ücretsiz çekiliş yapma siteleri nelerdir? Instagram ücretsiz çekiliş yapma siteleri nasıl kullanılır?


Instagram Çekiliş Düzenleme Siteleri

İnternet üstünde Instagram hesabınıza yönelik kura ileri yapmanız için size yardımcı olabilecek pek çok alternatif çekiliş sitesi mevcuttur. Yazımızda bunların kullanımı en kolay ve en çok tercih edilen ikisinden size bahsedeceğiz.

Cekilisyap.Com
Direkt olarak Instagram kura ileri için tasarımı yapılmış olmasa da, Instagram üstünde yapmak arzu ettiğiniz kura ilerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir internet sitesidir. Siteye erişim sağladıktan sonra hızlı çekiliş yap butonuna basarak çekiliş yapma sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki çekiliş ismi kısmına yapacağınız çekilişe bir isim verebilirsiniz. Çekiliş yapılacak liste alanına ise, şartlarınızı yerine getirmiş ve yapacağınız çekilişe katılmaya hak kazanmış takipçilerinizin kullanıcı adlarını alt alta yazmalısınız. Bu işlem bittikten sonra seçilecek asıl talihli sayısı ve seçilecek yedek talihli sayısı kısımlarından diğer ayrıntılara karar verebilirsiniz. Her şey bittikten sonra ise çekiliş yap butonuna basmanız yeterli olacaktır. Çekiliş yap butonuna tıkladıktan sonra asıl talihliler ve yedek talihliler karşınızda belirecektir.

Onlinecekilisyap.Com
Yine bir üstte bahsetmiş olduğumuz site gibi kullanımı oldukça basit bir sitedir. Direkt olarak sitenin Ana sayfasında bulunan formdan çekiliş düzenleyebilirsiniz. Katılımcı listesi alanına çekilişe katılmaya hak kazanmış kullanıcıların isimlerini alt alta yazmalısınız. Diğer ayrıntıları belirledikten sonra ise kazananları belirle butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Üstteki iki örnek, site Instagram’da düzenlemek arzu ettiğiniz kura ilerde yardımcı olabilecek ücretsiz web siteleridir. Instagram üstünde yapacağınız kura ilerde size yardımcı olabilecek ücretli araçlar, web siteleri de mevcuttur. Bu siteleri tercih ederek çekiliş animasyonu dahi hazırlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler;

İnstagram çekiliş yap, instagram çekiliş yapma instagram çekiliş ücretsiz instagram çekiliş sayfaları instagram çekiliş sonuçları instagram çekilişleri ekşi instagram çekiliş nasıl yapılır instagram çekiliş hilesi instagram çekiliş sitesi instagram çekiliş postu instagram çekiliş açıklama instagram çekiliş aracı instagram çekiliş app instagram çekiliş açıklama sitesi instagram çekiliş açıklaması instagram çekiliş algoritması instagram çekiliş açıkla instagram çekiliş apk instagram için çekiliş programı instagram için çekiliş instagram çekiliş botu instagram çekiliş bedava.

İnstagram çekiliş yapma, belirleme instagram çekiliş başlat instagram çekilişi bana nasıl çıkar instagram bedava çekiliş yap instagram beğenilerden çekiliş instagram beğeni çekiliş instagram çekiliş com instagram çekiliş caiz mi instagram canlı çekiliş instagram çekiliş sitesi.com instagram çekiliş yap.com instagram çekiliş sitesi nokta com online instagram çekiliş www.instagram çekiliş instagram çekiliş çekme programı instagram çekiliş çıkması için instagram çekilişinde çıkma instagram çoklu çekiliş instagram çekiliş yorum çekme instagram çekiliş nasıl çıkar çekiliş çek instagram.

İnstagram çekiliş düzenleme instagram çekiliş dünyası instagram çekiliş dolandırıcılığı instagram çekiliş doğru mu instagram çekiliş duyurusu instagram çekilişinde dikkat edilmesi gerekenler instagram da çekiliş nasıl yapılır instagram da çekiliş yapma instagram çekiliş program instagram çekiliş free instagram çekiliş sistemi instagram çekiliş var instagram çekiliş ekşi instagram çekiliş excel instagram çekiliş etiketleri instagram çekiliş etiketleme instagram çekiliş etiketi kaldırma instagram çekiliş etiket hilesi instagram çekiliş etiketlenmek istemiyorum instagram çekiliş.

Engelleme instagram çekiliş online instagram çekiliş yap fikirleri instagram çekiliş fiyatları instagram fake çekiliş instagram çekiliş programı followermonkey twitter fav çekiliş yapma twitter fav çekiliş instagram çekiliş programı instagram.çekiliş instagram çekiliş görseli instagram çekiliş grupları instagram çekiliş görseli hazırlama instagram çekiliş gerçek mi instagram çekilişi günah mı instagram güvenilir çekiliş sayfaları instagram gerçek çekiliş sayfaları instagram gönderi çekiliş instagram çekiliş hesapları instagram çekiliş hesaplama instagram çekiliş hashtag instagram çekiliş.

Haberleri instagram çekiliş haram mı instagram çekiliş hile instagram çekiliş hediyeleri ıc instagram çekiliş instagram çekiliş isimleri instagram çekiliş ile takipçi kasma instagram çekiliş ipuçları instagram çekiliş ile takipçi instagram çekiliş için yorum kopyalama instagram çekiliş için program instagram çekiliş kazanma instagram çekiliş kodu instagram çekiliş kuralları instagram çekiliş kazanma hilesi instagram çekiliş kazanmak instagram çekiliş koşulları instagram çekiliş kazanma hileleri instagram çekiliş kazanmak için hile instagram çekiliş listesi instagram çekiliş.

Listesi oluşturma instagram linkle çekiliş instagram linkle çekiliş ücretsiz instagram link çekiliş instagram linkli çekiliş instagram çekiliş yap link instagram cekilis hashtagleri instagram çekiliş.com instagram çekiliş .com instagram çekiliş metni instagram çekiliş motoru instagram çekiliş metinleri instagram çekiliş mantığı instagram çekiliş milli piyango instagram makyaj çekilişi instagram çekiliş nedir instagram çekiliş nasıl instagram çekiliş nasıl yapilir youtube instagram çekiliş nasıl kazanılır instagram çekiliş nasıl oluyor instagram çekiliş nokta com instagram otomatik.

Çekiliş instagram otomatik çekiliş yapma instagram online çekiliş yap instagram otomatik çekiliş ücretsiz instagram ortak çekiliş instagram online çekiliş yapma instagram oto çekiliş instagram çekiliş örnekleri instagram çekiliş örneği instagram çekiliş önerileri instagram çekiliş yazısı örnekleri instagram çekiliş sonucu öğrenme instagram çekiliş sitesi öneri instagram çekiliş programı ücretsiz instagram çekiliş paneli instagram çekiliş postları instagram çekiliş postu nedir instagram çekiliş programı online instagram çekiliş programı abooov instagram çekiliş reklamı.

İnstagram çekiliş robotu instagram çekiliş r10 instagram çekiliş random twitter rt çekiliş yapma twitter rt çekiliş uygulaması twitter rt çekiliş twitter rt çekiliş sitesi instagram çekiliş scripti instagram çekiliş sitesi ücretsiz instagram çekiliş sitesi sponsor hanem instagram çekiliş sonucu açıklama instagram çekiliş s instagram çekiliş şartları instagram çekiliş şablonu instagram çekiliş şans arttırma instagram çekiliş şikayet instagram çekiliş kazanma şansı instagram çekiliş takipçi instagram çekiliş tagları instagram çekiliş takipçi satın al instagram çekiliş taktikleri instagram.

Çekiliş takip instagram çekiliş tüyoları instagram telefon çekiliş yapan sayfalar instagram telefon çekilişi nasıl kazanılır instagram çekiliş uygulaması instagram çekiliş uçağı instagram çekiliş url instagram ucretsiz cekilis programi instagram ucretsiz cekilis yap instagram uzerinden cekilis twitter çekiliş uygulaması instagram ücretsiz çekiliş programı instagram ücretsiz çekiliş yap instagram ücretsiz çekiliş sitesi instagram ücretsiz çekiliş yapma instagram üzerinden çekiliş nasıl yapılır instagram üzerinden çekiliş yapmak instagram üzerinden çekiliş instagram çekiliş videosu.

İnstagram çekiliş var yazısı instagram çekiliş videoları instagram çekiliş kazanan var mı instagram çekiliş yapan sayfalar instagram çekiliş yapma ücretsiz instagram çekiliş yazıları instagram çekiliş yapmak instagram çekiliş yapanlar instagram çekiliş yazılımı instagram çekiliş yapma aracı çekiliş zamanı instagram instagram çekiliş 2019 instagram çekiliş hilesi 2020 instagram çekiliş yorum hilesi 2019 instagram çekiliş sayfası.

  • instagram çekiliş yap
  • instagram çekiliş yapma
  • instagram çekiliş ücretsiz
  • instagram çekiliş sayfaları
  • instagram çekiliş sonuçları
  • instagram çekiliş nasıl yapılır
  • instagram çekiliş hilesi
  • instagram çekiliş sitesi
  • instagram çekiliş aracı