İnstagram'da Beğendiklerimi Nasıl Görürüm, Nasıl Silerim?

İnstagram'da beğendiğiniz gönderileri daha sonradan silmek isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz gönderileri nasıl geri silebileceğinizi, instagram'da beğendiğiniz gönderilerin nerede olduğunu ve toplu olarak beğenilen gönderilerin nasıl silineceğini anlatacağız. Bu yazımızı okuduktan sonra instagram'da beğendiğiniz gönderileri dilediğiniz zaman silmeye başlayabileceksiniz. Hadi gelin o halde instagram'da beğendiğim gönderileri nasıl silebilirim? sorusunun cevaplarını inceleyelim.

Yazı içerisindekiler;

İnstagram beğenilen gönderileri görme, İnstagram beğenilen gönderileri silme, İnstagram beğenilen gönderileri toplu silme, İnstagram beğenilen gönderileri gizleme.

İnstagram'da beğenilen gönderileri silmek için uygulanması gereken adımlar;

  1. İnstagram uygulamasına giriş yapın.
  2. Profilinizden, hesap ayarları sekmesine tıklayın.
  3. Açılan bölümden "Beğendiğin Gönderiler" bölümüne tıklayın.
  4. Son beğendiğiniz gönderilerden, dilediğiniz gönderiyi silin.

İşte instagram'da beğendiğiniz gönderileri bu şekilde görebilir, beğendiğiniz instagram gönderilerini ve fotoğrafları; beğenmekten vazgeçerek silebilirsiniz.

İnstagram'da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Silerim?

İnstagram üzerinden zamanında beğendiğiniz fakat bulamadığınız gönderiler olabilir. Bu gönderileri beğenmekten vazgeçerek silebilirsiniz. Yukarıda bahsedilen "İnstagram beğenilen gönderileri silme" adımlarını uygulayabilir ve beğendiğiniz gönderileri silebilirsiniz.

Tekrarlayacak olursak, instagram'da beğenilen gönderiler şu şekilde silinir;
    1.İnstagram'a giriş yapın.
    2.Profilinize gidin.
    3.Sağ üst bölümünden, hesap ayarlarına gidin.
    4.Açılan bölümden beğenilen gönderilere tıklayın.
    5.Bu bölümden beğendiğiniz gönderileri görebilirsiniz ve istediğiniz fotoğrafı veya gönderiyi beğenmekten vazgeçerek silebilirsiniz.

İnstagram'da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Gizleyebilirim?

İnstagram platformu üzerinde beğendiğiniz gönderileri gizlemek için;

  1. Hesabınıza giriş yapın.
  2. Profil ayarlarına gidin.
  3. Hesabınızı "gizli hesap" olarak ayarlayın.

İnstagram'da beğendiğiniz gönderileri bu şekilde gizlemek mümkün. Fakat bunu uygulamanıza gerek dahi yoktur. Yeni instagram güncellemeleri ile birlikte, beğenilen gönderileri yalnızca siz görmektesiniz.

İnstagram'da Beğenilen Gönderi Ve Fotoğrafları Toplu Silmek

İnstagram'da beğenilen gönderileri toplu olarak silmek, kaldırmak veya beğenmekten vazgeçmek için herhangi bir özellik yoktur. İnstagram'ın bizi bu durumdan mahrum ettiğini söyleyebiliriz. İnstagram toplu beğenilen gönderileri silmek istiyor olsakta, maalesef ki bunu yapabilmek mümkün değildir. Beğenilen gönderileri telefonunuzdan manuel olarak silebilirsiniz. Toplu olarak instagram'da beğenilen gönderileri silme gibi bir özellik gelirse burada belirtilecektir.


Önceki makale; İnstagram Kaç GB İnternet Harcar?

Sonraki makale; Spamlanan Tiktok Hesabı Nasıl Anlaşılır?

İnstaram üzerinde popüler olmak ve güvenilir yoldan takipçi satın almak için instagram takipçi satın al sayfamıza gidiniz.

Blog yazılarımızı incelemek ve daha fazla bilgi edinmek için, blog sayfamızı ziyaret ediniz.