Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görme – (Detaylı Bilgi)

Tekrar tekrar merhabalar değerli Fenomenim Blog okurları, bugünkü yazımızda, tarafınızdan gelen çok aşırı istek üzerine Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görme konusundan detaylıca bahsedeceğiz. Gerçekten böyle bir şey mümkün mü?, belli başlı programlarla yapılabiliyor mu?. Hepsinin cevabını yazımızda detaylıca bulacaksınız hiç merakınız olmasın. Lakin, her zamanki gibi genel anlatıma geçmeden önce çok kısa genel kültür anlamında Instagram görüntülemelerinin popülerliğini ve ne zaman başladığını ele alalım.

Instagram Video Görüntülemeleri Nedir, Nasıl Başladı?

Hepimizin bildiği gibi Instagram gün geçtikçe yeni bir takım özellikler ekliyor. Kullanıcılar artık bu yenilikleri takip etmekte gerçekten zorlanıyor. Bu en önemli güncellemelerden biri ise 2016 yılında hayatımıza giren Instagram Görüntülemeleri oldu. Instagram’da paylaşılan videoların görüntülenme sayılarını yansıttığı bu güncelleme milyonlar tarafından çok fazla benimsendi ve Instagram’ın olmazsa olmazları arasına girdi bile. Lakin, beğenilerdeki gibi görüntülemelerde kimlerin gördüğü vs paylaşılmıyor Instagram tarafından bu da bizi olduğu gibi dünyanın her bir yanından milyonlarca kullanıcıyı kızdırıyor. Şimdi bu konunun detaylarını ele alalım.

Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görme

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi. Instagram videoların kimler tarafından görüntülendiği bilgisini malesef şuan için kullanıcılarla paylaşmıyor. Ünlü olsanız da paylaşmıyor. Bunun nedeni Instagram’ın 2017 Ocak ayında getirdiği bir politika güncellemesi olarak gösterilebilir. Instagram, görüntülemeleri şuan için test modunda tutuyor ve verilerin tamamen doğru olduğuna inanmıyor. Yani, Youtube size kimin izlediğini nasıl göstermiyorsa şuan için Instagram da bu politikada devam ediyor. Çünkü bu teknoloji gerçekten zor bir teknoloji ve %100 oranında doğruluk payı yakalamak neredeyse imkansız. %100 doğru olmayan bir verinin de kullanıcıyla paylaşılmasını Instagram doğru bulmuyor. Bu nedendir ki şuan Instagram video görüntülemelerinin kimler tarafından gerçekleştirildiğini öğrenemiyoruz.

Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görmek Mümkün Mü?

Şimdi, açık olmak gerekirse bazı internet sitelerinde demişler ki şöyle programlar var böyle programlar var falan filan. Sevgili okurlarımız sakın ola sakın inanmayın. Instagram’ın 3.parti uygulamalarla paylaşmadığı veriyi kimse size gösteremez. Hesabınızı ele geçirmek için çıkarılan bu sahte programlara itibar etmeyin.

Eğer Instagram’da paylaştığınız bir videonun kimler tarafından görüldüğüyle çok ilgileniyorsanız, sizlere tavsiyemiz; Videonuzu hikaye olarak paylaşın. Hikaye olarak paylaştığınız videoların kimler tarafından izlendiği sizlerle paylaşılmakta ve direkt Instagram uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

Konuya ek olarak, Instagram’da paylaştığınız videoların daha fazla görüntülenmesini istiyorsanız, Instagram görüntüleme satın al sayfamızdan konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Umarız yazımız sizler için açıklayıcı ve detaylı olmuştur.

Eğer ileride, Instagram video görüntülemeleri görmek mümkün olursa bu yazıyı nasıl olduğuna dair bilgilerle güncelleyeceğiz.