İnstagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kullanıcısı olan ve en çok tercih edilen sosyal medya hesaplarından birisi olan Instagram, fotoğraf ve video paylaşmaya dayalı olması sebebiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Modadan spora, güzellikten haberlere kadar her paylaşım ilk olarak İnstagram üzerinden yapılmaktadır.

Video paylaşım sayısının artmasıyla birçok kullanıcı video indirmek isteyebiliyor. İnstagram videoları direkt indirme imkanı sunmuyor. Bu sebeple akla instagram video indirme işlemi nasıl yapılır?  Sorusunu getiriyor. İnstagram videolarını akıllı telefonlara ya da bilgisayara indirmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri doğru kullandığınız takdirde videoları indirebilirsiniz.

İnstagram Video İndirme Programı

İnstagram’da eğlenceli sayfaları takip eden kullanıcılar bazen videoları indirmek ister. Videoların indirilmesi biraz daha zor gibi görünse de aksine çok kolaydır. İnstagram videoları arkadaşlarla paylaşmak için indirilebilir.

Kullanılacak iyi bir instagram video indirme programı video indirme özelliğini sunabilir. İnstagram video indirme programı bulduktan sonra ihtiyaç duyulan tek şey videonun linkidir. Videonun linkini kopyalayıp video indirme programına yapıştırdığınız taktirde video indirilmeye başlar.

Video Downloader For İnstagram

Android kullanıcıları için kullanışlı olan bu uygulama ile instagram videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz. Video downloader for instagram, Panoya kopyalanan video linklerini otomatik olarak tanır. Kullanım olarak oldukça kolay olmasının yanı sıra son derece iyi özellikleride sunmaktadır.

İnstagram‘da video indirmek için ilk olarak uygulamayı indirmelisiniz. İnstagram‘da indirmek istediğiniz videonun sağ üst kısmında bulunan üç nokta kısmına dokunun ve kopyala seçeneğine basın. Tekrar video downloader for instagram açıp yapıştır butonuna dokunun. Video işlendikten sonra indirme butonuna basarak videonun indirilmesini sağlayın. Video indirildikten sonra galerinizi kontrol edebilirsiniz

Bilgisayardan İnstagram Videosu Nasıl İndirilir?

İnstagram’da video indirmek için birçok web sitesini kullanabilirsiniz. Bu web siteleri arasında en çok tercih edilen DownloadInstagramVideos.Net’dir. İndirmek için istediğiniz videonun linkini kopyalayıp yukarıda belirtilen siteyi açarak Instagram Video URL kısmına yapıştırıp indir butonuna tıklayabilirsiniz. İnstagram videosu MP4 formatında indirilip bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Gizlilik durumu kapalı olan sayfalardaki videoları indirmeniz bu yöntem ile mümkün değildir. Bu yöntemi akıllı telefonunuzun tarayıcısı üzerinden de kullanabilirsiniz.