İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri

İnstagram takipçi sayısı arttırmak, birçok sosyal medya kullanıcısının istediği ve takipçi sayısını arttırmak için çeşitli yollara başvurduğu bir konudur. Takipçi sayılarınız az mı ? O zaman kesinlikle bu yazımızı okumalısınız. Sizde çok yüksek takipçi sayılarına ulaşabilir, sosyal medya’da takipçi sayınızı arttırarak bir fenomen haline dahi gelebilirsiniz.

İnstagram takipçi sayısı arttırmak

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram takipçi sayısını arttırma yöntemlerinden bahsetmeden önce dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. İnstagram profilinizin düzeni, paylaşım sıklığınız ve gönderilerinizin özgünlüğü.
İnstagram’da takipçi sayısını arttırmak isteyen herkesin ilk olarak dikkat etmesi gerekenler bunlardır.
Yazının devamında takipçi sayısını arttırmak için kullanılan program, uygulama ve yöntemlerden ayrıca beğsedeceğim.

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin İnstagram Profil Düzeni

Profil düzeni, hesaplarınızı ziyaret eden kullanıcılar bakımından büyük önem taşımaktadır ve sizleri takip edip etmemelerinde yine büyük rol oynar. Siz bir profili ziyaret ettiğinizi düşünün ve bu profili neye göre takip etmeyeceğinize karar verin.. Elbette en sade, düzenli yani karmaşıklıktan uzak bir profili takip edeceksinizdir. Paylaşımların fotoğraflı, açıklayıcı ve size bişeyler katıp katmadığına dikkat edeceksinizdir.

 Sizde bir profile takipçi kasmaya yani takipçi sayısını yükseltmeye başlamadan önce kafanızda bir düzen belirleyin. Düzen sadece sosyal medya mecralarında değil hayatın her yerinde takdir edilmektedir ve bundan dolayı profilinizi ziyaret edecek kullanıcılarda sizleri büyük ihtimalle takip edecektir.

takipçi arttırma yöntemleri

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin İnstagram Gönderi Paylaşım Sıklığı

İnstagram’da paylaşım sıklığınız bir önceki madde kadar önem taşımaktadır. Örnek verecek olursak; 100 İnstagram takipçiniz var..
İlk 3 gün paylaşım yaptınız ve 100 kişiden toplam 30 kişi bu gönderinizi beğendi 3 kişide yorum attı.. Diğer gün 2 paylaşım yaptınız ve bu sayı giderek azaldı ve hatta takipçi sayınız 100 iken 70-80 sayılarına kadar düştü.. İşte bunun en temel sebebi bomboş bir sayfayı kimsenin takip etmek istememesidir. Paylaşım yapılmayan veya arada can sıkıldıkça paylaşım yapan sayfaların genellikle düşük takipçi sayılarında takılı kaldığını gözlemlemek zor değil. Instagram hesabın için ucuz takipçi paketlerini incele ve dilediğin ınstagram takipçi satın alma paketini sipariş ver.

 Sizde profilinizin düzenini oluşturduktan sonra günlük olarak gönderi paylaşacağınız sıklığı belirleyin.. Koyduğunuz hedeften asla vazgeçmeyin. 1 beğeni dahi gelse düzenli paylaşımlarınıza devam edin. Bu sayede profilinizi ziyaret eden kişiler gönderi sayınıza göre bile takip edecektir. Gönderi sayınız, son gönderileriniz çok önemlidir. Profilinizi sürekli birilerinin ziyaret edeceğini aklınızdan çıkarmayarak her paylaşımınızı sanki son paylaşımmış gibi değerlendirerek ve özenerek paylaşın. Kopyadan uzak durun ve her daim özgün olun..

takipçi arttırma yolları

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Özgün Gönderi Paylaşımı

İnstagram özgün gönderileri sever.. Nedir peki bu özgün gönderiler ?
Özgün olmak yine hayatın her yerinde işinize yarayacak ve hatta size büyük paralar bile kazandırabilecek yollardan biridir. Bir ürünü üretenle o ürünü taklit eden rakip bile değildir. Hani bir söz vardır.. Taklitler aslını yüceltir.

Evet arkadaşlar taklitler size bişey kazandırmaz aksine rakiplerinizi bir adım öne atar. Bir kişi sizin profilinize girdiğinde çalıntı, kopya içerikleri fark ettiği durumda asla takip etmeyecektir. Düşünsenizde siz olsanız kopya içerik paylaşan birini takip eder misiniz ? Elbette cevabınızı duyar gibiyim. Bundan dolayı takipçi sayısını arttırmak istediğiniz hesapta kopya içerik barındırmamalı ve özgünlüğe önem vermelisiniz.

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri

İnstagram takipçi sayısı arttıracak onlarca yöntem bulunmaktadır fakat bu yazımızda en çok kullanılan ve gerçekten işe yarar takipçi sayısı arttırma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Takipçi arttırmak için gereken üç kuralı okuduğunuzu ve bundan sonra dikkat edeceğinizi varsayarak bu yöntemlerden bahsedeceğim. Yukarıda belirtilen kuralları okumadan bu yöntemleri uygulamak hiçbir işe yaramacaktır veya çok az etkileşim ile sonuçlanacaktır.

İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Program Ve Uygulama İle Takipçi Kasma

İnstagram üzerinde program ile takipçi kasmaya devam eden birçok kullanıcı bulunmaktadır. Sosyal Medya hesaplarınızı güvenli ve kaliteli programlar ile daha fazla takipçi sayılarına ulaştırmanız mümkün.. Dilerseniz takipçi kasma mobil uygulamalardan birini tercih edebilir, dilerseniz bilgisayar takipçi kasma programlarından birini tercih edebebilirsiniz. Size vereceğimiz program ve uygulamalar sayesinde saçma sapan takipçi atan sayfalar gibi değil kendi emeğinizle organik şekilde takipçi sayınızı arttırabileceksiniz.

Takipçi Sayısı Arttırma Program İsimleri: İnstafly, Robotig
Takipçi Sayısı Arttırma Uygulama İsimleri: Followers Chef, Followers Assistant

Verdiğimiz bu takipçi program ve takipçi uygulama isimlerini mutlaka YouTube ‘den izleyerek öğrenin.
Bu program ve uygulamaları iyi öğrendiğiniz taktirde dilerseniz instagram takipçi sayısı yükseltebilir dilerseniz instagramda daha fazla satış yapabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Karşılıklı Takip İle Takipçi Kasma

Karşılıklı takip ile takipçi kasma neredeyse tüm takipçi  sayısını arttırmak isteyen kişiler tarafından ilk kullanılan yöntemlerden biridir. İnstagram 7.000 kişiye kadar takip etmenize olanak sağlamıştır fakat arka arkaya gönderilen takip istekleri engel yemenize, hesabınızın kapanmasına dahi yol açabilir. Zamanlamayı iyi ayarlamak ve takip isteği göndereceğiniz kişileri iyi belirlemelisiniz. Takip ettikten sonra en fazla dönüş sağlayacağınız yöntem hashtag kısmında #gt bölümünde paylaşım yapanlardır fakat kesinlikle önermiyoruz.

Çünkü takip ettiğiniz kişiler sizi takip etse dahi o kişinin amacının takipçi sayısı yükseltmek olduğunu ve sizi mutlaka takipten çıkacağını bilmeniz gerekmektedir. Peki kimleri takip ederek takipçi sayınızı yükselteceksiniz? İşte size süper bir fikir..

Kendi profiliniz gibi benzer paylaşımlarda bulunan instagram profillerini bulun ve bunları not defterine kaydedin. Bu hesaplar yeni gönderi paylaştıklarında hemen beğeniler gelmeye başlayacaktır ve siz burada devreye girerek paylaştığı gönderiyi beğenen kişileri takip edeceksiniz.

 Bu durumda gerçekten aktif ve organik yani gerçek takipçi elde edeceksinizdir. Paylaşımlarınıza beğeni atacak, hikayelerinize bakacak ve yorum dahi atacak kullanıcılardır bunlar. Bu kullanıcıları takipten çıksanız dahi profilinizi beğendiyse, gönderilerinizi beğendiyse o sizi takipten çıkmayacaktır. Büyük sayfaların gönderilerinin altına gt, takibe takip falan yazmak boş iştir yani..

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Türk Takipçi Satın Al

Türk takipçi satın al ve sende profilini daha hızlı büyütmeye başla. Takipavm.com 4 yıldır uzman ekibi ile instagram takipçi satışında en kaliteli hizmeti vermektedir. Sizde takipavm ‘yi ziyaret ederek instagram takipçi satın alabilir ve sosyal medya’da rakiplerinizin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Takipavm  tamamı organik %100 Türk takipçi gönderimi yaparak müşterilerini mağdur etmemeye önem vermektedir. Google’de yüzlerce firmanın arasından sıyrılarak bot takipçi, yabancı takipçi satmayarak organik türk takipçi satarak birçok ünlü firmanın, bireysel kullanıcıların tercihi olmuştur.

Takipçi satın aldığınız taktirde illaki düşüşler olacaktır bu düşüşleri ücretsiz telafi eden tek firmanında takipavm olduğunu söylemek mümkün. Gönderilen takipçi sayınızda %10 üzerinde düşüş olduğu taktirde takipavm ücretsiz telafi eder..

Türk takipçi satın al : www.fenomenim.net

Takipçi sayısı nasıl arttırılır takipçi sayısı arttırma takipçi sayısı görme takipçi sayısı yükseltme takipçi sayısı arttırma hilesi takipçi sayısı en fazla olan ünlüler takipçi sayısı neden önemli takipçi sayısına bakma takipçi sayısı kaç olursa para kazanılır takipçi sayısı nasıl öğrenilir takipci sayisi artirma takipçi sayısı artınca ne oluyor takipçi sayısı azalıyor takipçi sayısı arttırma programı takipçi sayısı arttırma twitter takipçi sayısı arttırmak takipçi sayısı beach instagramda takipçi sayısı b ne demek instagram takipci sayisi b nedir instagram takipçi sayısı bakma twitter takipçi sayısı b ne demek instagramda takipçi sayısı birden arttı instagram takipçi sayısı birden azaldı instagram takipçi sayısı bir anda düştü çeşme takipçi sayısı beach takipçi sayısında b ne demek deli mi ne takipçi sayısı canlı canlı takipçi sayısı instagram takipçi sayısı çoğaltma takipçi sayısı nasıl çoğaltılır takipçi sayısı düşürme instagram takipçi sayısı düşüyor instagram takipçi sayısı değişiyor instagram takipçi sayısı düştü instagram takipçi sayısı düşürme instagram takipçi sayısı düşmesi instagram takipçi sayısı doğru değil 2019 instagram takipçi sayısı düştü 2019 takipci sayısı en fazla olan türk ünlüler takipçi sayısı ekşi takipçi sayısı ekşi sözlük takipçi sayısının fazla olması takipçi sayısı en fazla olan ünlü instagram takipçi sayısı farklı instagram takipçi sayısı gözükmüyor.

Snapchat takipçi sayısı görme instagram takipçi sayısı görünmüyor facebook takipci sayisi gorme takipçi sayısı hilesi takipçi sayısı hile instagram takipçi sayısı hatası instagram takipçi sayısı harfleri instagram takipçi sayısı hilesi instagram takipçi sayısı arttırma hilesiz instagram takipçi sayısı arttırma hashtag ınstagram takipçi sayısı arttırma ınstagram takipçi sayısı takipci sayisi instagram takipçi sayısı indir instagram takipçi istekleri sayısı takipçi sayısı k takipçi sayısı k nedir jahrein takipçi sayısı instagramda takipçi sayısı k ne demek instagram takipçi sayısı kısaltmaları instagram takipçi sayısı kapatma instagramda takipçi sayısı kendiliğinden artıyor instagram takipci sayisi k nedir takipçi sayısında k ne demek liderlerin takipçi sayısı linkedin takipçi sayısı takipçi sayısı m ne demek takipçi sayısı meaning in english takipçi sayısı meaning instagram takipçi sayısı.

İnstagramda takipçi sayısı m ne demek takipçi sayısı önemli mi instagram takipçi sayısı önemli mi mithrain takipçi sayısı takipçi sayısı neden azalıyor takipçi sayısı nedir takipçi sayısı nasıl takipçi sayısını nasıl artırırım instagram takipci sayisi ogrenme facebook takipci sayisi ogrenme takipçi sayısını öğrenme twitter takipçi sayısı öğrenme facede takipçi sayısı öğrenme takipçi sayısı plaj instagram takipçi sayısı para kazandırır mı instagram takipci sayisi para instagram takipçi sayısı rekoru instagram takipçi sayısı sürekli değişiyor instagram takipçi sayısı satın alma instagram takipçi sayısı sorunu twitter takipçi sayısı sıfırlandı instagram takipçi sayısı sıralaması instagram takipçi sayısı sözlük instagram takipçi sayısı sorgulama snapchat takipçi sayısı nerede instagram takipçi sayısı arttırma şifresiz şeymanın takipçi sayısı instagram takipçi sayısı türkiye instagram takipçi sayısı takıldı instagram takipçi sayısını tam görme twitter takipçi sayısı tam takipçi sayısı twitter takipçi sayısı 0 görünüyor instagram takipçi sayısı uygulama unlost takipçi sayısı unlulerin takipci sayisi instagram takipçi sayısı arttırma ucretsiz instagram takipçi sayısı arttırma uygulamaları ünlülerin takipçi sayısı instagram takipçi sayısı arttırma ücretli ücretsiz takipçi sayısı arttırma instagram takipçi sayısı yanlış instagram takipçi sayısı yükseltme instagramda takipçi sayısının yanındaki k nedir instagram takipçi sayısını yanlış gösteriyor instagram'da takipçi sayısı yükseltme youtube takipçi sayısı youtuber takipçi sayısı instagram takipçi sayısı arttırma 2018 instagram takipçi sayısı arttırma 2019 instagram takipçi sayısı arttırma 300.