İnstagram Takipçi Satın Alma Hakkında Bilgiler

İnstagram takipçi satın alma hakkında bilmeniz gereken tüm detayları Fenomenim ekibi olarak sizler için derledik. Bu yazımızda nereden takipçi satın alınmalınasıl takipçi satın alınır, takipçi satın almanın faydalarını, türk takipçi alma vb. konulara değineceğiz.

 • Takipçi satın almadan önce bilmeniz gerekenler;
 • Takipçi satın alıncak hesabın profil fotoğrafı bulunması gerekir.
 • Takipçi satın alıncak hesaba telefon numarası kayıt edilmiş olması gerekir.
 • Takipçi satın alıncak hesabın en az 1 gönderisi olması gerekir.
 • Takipçi satın alıncak hesabın herkese açık bir hesap olması gerekir.

İnstagram hesabına takipçi almak için ilk olarak fenomenim 'i tercih etmeniz gerektiğini söylemek isteriz.
Fenomenim’in diğer satıcılardan farkları;

 • Şifre talep edilmez.
 • Türk takipçi gönderimi yapılır.
 • Takipçiler düşmeyen takipçi özelliği gösterir.
 • Aktif takipçi gönderimi yapılır.
 • Takipçiler bot değil, organiktir.
 • 3D Ödeme, Havale/Eft ödeme imkanları sunar.
 • Siparişler en fazla 2 saatte tamamlanır.
 • Takipçiler etkileşimi arttırır.
 • Takipçiler beğeni, yorum yapar.
 • Türk takipçi gönderimi yapıldığı için hesabınız spam algılamaz.
 •  

Takipçi Nereden Satın Alınır ?

Takipçi nereden satın alınır sorusuna cevap arıyorsanız ilk olarak piyasanın en iyi ve en ucuz paketleri ile takipçi satışı yapan fenomenim.net’i incelemelisiniz. fenomenim yukarıda belirtilen maddeleri olumlu bir şekilde profilinize geçirmesi sebebiyle tercih edilmekte olan büyük bir firmadır. Kurulduğu 2016 yılından bu yana takipçi satışı yapan fenomenim birçok ünlüye, firmaya ve bireysel hesaba gönderim yapmıştır  ve gönderim yapmaya devam etmektedir. fenomenim.net birbirdinden ucuz türk takipçi paketleri ile hesaplarınıza en uygun ve kaliteli şekilde hizmet almanızı sağlar. fenomenim ekibi müşteri memnuniyetine çok fazla önem verir ve takipçilerinizde düşüş oranı %10’u aştığı taktirde ücretsiz takipçi gönderimi yapar.
Sizde fenomenim ile türk takipçi satın alabilir ve hemen profilinize kalite katabilirsiniz. Aldığınız takipçi paketleri ile daha fazla kişiye erişebilir, instagram’da bir fenomen haline bile gelebilirsiniz.

Takipçi Nasıl Alınır?

Takipçi nasıl alınır diyerek araştırmaya başladınız ve kafanızda yüzlerce fikir oluştu.. Bu fikirlerin kalabalığını bir kenara atarak yazımızı okursanız takipçi nasıl satın alınır sorusunun cevabını çok net ve sade bir biçimde öğreneceksinizdir. Örnek olarak fenomenim’den takipçi satın almak üzerine gidelim.. fenomenim.net‘e girdikten sonra karşınıza bir menü çıkar ve bu menüden hangi sosyal medya ağına takipçi satın alcağınızı belirlersiniz. (Örneğin; İnstagram Takipçi, Twitter Takipçi, Facebook Takipçi, TikTok Takipçi, Youtube Abone vs.) Bu sosyal medya mecralarından hangisine takipçi, abone vs. Alacaksanız o butona tıklamalısınız. Instagram hesabın için ucuz takipçi paketlerini incele ve dilediğin ınstagram takipçi satın alma paketini sipariş ver.

Biz bu yazımızda instagram takipçi satın alma üzerinde ilerleyeceğiz. İnstagram takipçi satın al dedikten sonra karşınıza takipçi paketleri çıkacaktır. Bu paketler içeriğine göre fiyatlandırılmış takipçi paketleridir. ( Örnek; 1000 Takipçi, İnstagram 5000 Takipçi vs.) Bu kısımda yapmanız gereken öncelikle analiz etmektir ve paket seçimi yapmaktır. Analiz etmek; İnstagram profilinize kaç adet takipçi gönderimi yapacağınızı inceleyerek kesinleştirme işlemidir.

Gönderim yapacağınız paketi belirlediniz ve kesinleştirdiz.. Bu durumda takipçi satın al butotuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. İnstagram kullanıcı adınızı karşınıza çıkan bölüme yazmalı ve devam et butonuna basarak iletişim bilgileri bölümünü de doldurmalısınız.. İletşim bilgileriniz fenomenim’in sizlere ulaşmasında kolaylık olması açısından önemlidir.

 İletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra yapmanız gereken tek şey paket fiyatını ödemektir. Dilerseniz Havale/Eft dilerseniz 3D Secure (Güvenli Online Ödeme) yöntemi ile paket alımı yapabilirsiniz. Ödemeleriniz SSL Sertifikası güvencesinde ve shopier ödeme sistemi ile yapıldığını bilip, endişe yaşamayınız. Ödemeniz yapıldıktan sonra karşınıza bir ekran çıkar ve siparişiniz tamamlandı ibaresi ile karşılaşırsınız.  Sipariş numaranızı gerekli ekrandan alarak siparişinizi dilediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz.

Sipariş sorgulamak için menünün hemen sol altında arama şeklindeki butona tıklayıp sipariş numaranızı girerek, sipariş detaylarınızı öğrenebilir, siparişinizin tamamlanıp tamamlanmadığını da inceleyebilirsiniz.

Takipçi Satın Almanın Faydaları

Günümüzde pek çok kişişin tercih ettiği ve sosyal medya hesaplarını yükseltmede en çok kullanılan yöntemlerden biri olan ‘’takipçi satın alma’’ ile sizde instagram takipçi, youtube abone ve twitter takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. fenomenim.net’in birbirinden ucuz takipçi paketlerini inceleyerek sende takipçi satın al ve sosyal medya’da hızlıca yükselişe geç..

 1. Türk takipçi paketleri etkileşimi arttırır.
 2. Sosyal medya’da rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
 3. Daha kaliteli bir hesap görünümü elde edersiniz.
 4. Aramalarda daha fazla görünürsünüz.
 5. Profil ziyaretleriniz artar.
 6. Paylaşım istatistikleriniz artar.
 7. Profil istatistikleriniz artar.

Türk Takipçi Satın Alma

Türk takipçi satın alma; diğer paketlere göre farklı özellikler göstermektedir. Alınan türk takipçiler bot takipçiye kıyasla hesabınızı oldukça olumlu yönde etkier ve sosyal medya’da görünmenizi arttırır. Türk takipçi satın almak için fenomenim.net ‘i tercih edebilir, güvenilir takipçi hizmetinden ve düşmeyen takipçi hizmetinden anlık olarak yararlanabilirsiniz.

Türk takipçi almak bir çok firma ve kişinin işlerini olumlu yönde etkilemiştir ve daha fazla erişim, etkileşim almalarında yardımcı olmuştur. İnstagram’da satış yapan kişilerin profillerine aldıkları takipçiler daha kurumsal bir görünüm elde etmelerini sağlamış ve satışlarda rakiplerinin önüne atmıştır. Takipçisi düşük olan bir sayfaya kimsenin itibar etmeyeceğini, yüksek takipçili ve kaliteli görünüme sahip bir instagram profilinin ise tam tersi güvenilir bir şekilde profilde gezindiği ve etkileşim oluşturduğu söylenebilir.