İnstagram Takipçi Kazandıran Hesaplar

İnstagram takipçi kazandıran hesaplar nelerdir, nasıl çalışır? İnstagram sosyal medyanın en aktif kullanıldığı, fotoğraf ve video paylaşımı yapılan platformudur. Burada birçok kullanıcı takipçi kazanmak için çeşitli hile sitelerini tercih ederken, farklı İnstagram kullanıcılara reklam ve tanıtım paylaşımı yaptırarak takipçi kazanmakta mümkündür.

İnstagram üzerinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşmış olan çeşitli sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfaların paylaşımlarına göz atıldığında zaman zaman başka sayfaların görsellerini ya da videolarını paylaşabilmektedir. Bu sayfaların İnstagram takipçi kazandıran hesaplar arasında bulunduğu bilinmektedir. Sayfalar ile iletişim kurularak postlarınızın paylaşılmasını talep edebilirsiniz

Bu talebiniz sayfa içerikleriyle uyumlu paylaşım yapan bir sayfaysanız belli bir ücret karşılığında uygulanacaktır. İnstagram takipçi kazandıran hesaplar sizin postlarınızı paylaşarak takipçilerine sunar. Kitlelerinden içeriklerinizi beğenenlerde artık sizi takip edebilir. Ancak bu yöntem garantili bir yöntem değildir. İçeriklerinizin beğenilmemesi halinde takipçi kazanma oranı düşük olabilmektedir.

Takip Edince Takipçi Gelen Hesaplar

Takip edince takipçi gelen hesaplar nelerdir? İnstagram üzerinde özellikle de en çok keşfette görülen bu sayfaların #GT paylaşımı yapan hesaplar oldukları bilinmektedir. #GT etiketi geri takip anlamına gelmektedir. Bu etiketle paylaşım yapanlar karşılıklı takip etme işlemi uygulayarak takipçi kazanabilmektedir. Ayrıca bunun dışında takip edince takipçi gelen hesaplar arasında etkinlik hesapları da bulunmaktadır

Etkinlik hesapları genellikle yüksek takipçili bir hesabı daha da arttırırken, yanında takip edenlerin de takipçi kazanması için uygulanmaktadır. Bir grup admin bir etkinlik sayfası oluşturur. Bu sayfa da katılımcılar toplanır. Sonrasında etkinlik gününde takip edince takipçi gelen hesaplar burada işlem gerçekleştirir. Ortalama süreç 1 haftadır, 1 hafta boyunca düzenli olarak takip ederken takipçi kazanırsınız.

Ancak her durumda da gelen takipçileri korumak ve sizi takip etmelerini devam ettirebilmek için düzenli post paylaşımları, hikaye etkinlikleri vb. uygulanabilir. Bu işlemler uygulanırken takipçi sayınızla doğru orantıda keşfete düşme, hesabınızdaki postlarda yüksek beğeni alma gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

İnstagram Takipçi Bot

İnstagram üzerinde takipçi kasma yöntemleri arasında en bilinenleri takipçi hilesi siteleridir. Bu sitelerde birçok organik takipçi kazanılacağı gibi İnstagram takipçi bot satın alma işlemi de uygulanabilmektedir. Bu sitelerde basit bir işlem uygulanmaktadır. Site içerisinde sizden birkaç bilgi alınır, bu bilgiler şunlardır;

  • İnstagram kullanıcı adı
  • İnstagram profil URL’si
  • Takipçi sayısı talebi

Tüm bu bilgiler alındıktan sonra hesabınız incelenerek size uygun takipçi kitlesi belirlenir. İnstagram takipçi bot ya da organik takipçiler uygulanması için belli bir ücret ödenmesi gerekir. Ödeme yapıldıktan sonra kısa süre içinde takipçi sayınızda artış görülecektir. Ancak bot takipçi satın alanların dikkat etmesi gereken önemli bir unsur vardır.

Yüksek sayıda bot takipçi ya da beğenisi alan sayfalar İnstagram sistemi tarafından yakalanabilmektedir. Bu durumda hesabınız risk altında olacaktır. Algoritma İnstagram takipçi bot hilesi kullananların hesaplarında inceleme başlatır. Sonrasında hesabınızdan para kazanma özelliğinin engellenmesi ve hesabınızın direkt olarak inceleme sonrası kapatılması söz konusu olabilmektedir.

Güvenilir Takipçi Hilesi

İnstagram’da takipçi arttırmak için güvenilir takipçi hilesi nasıl uygulanır? sitelerde güvenilir bir hile uygulamak için öncelikle site içi yorumlara göz atmak gerekir. Çünkü yorumlar genellikle geçmişte deneyim sağlamış ve memnun kalmış kişiler tarafından yazılır. Eğer sitede şikayet çoksa güvenilir takipçi hilesi olduğu söylenemez.

İnstagram’da güvenilir takipçi hilesi uygulamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde İnstagram, Twitter, Facebook vb. sosyal medya platformlarında bu tip takipçi kasma sistemleri uygulanabilmektedir. Sizde sitemizi ziyaret ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz…