Instagram Şifre Sıfırlama Maili Gelmiyor [Çözüm]

Değerli Fenomenim Blog okurları hepinize selamlar olsun. Bugünkü yazımızda çok sıklıkla karşılaşılan bir problemden bahsedeceğiz. Problemin adı tam olarak “Şifre Sıfırlama Mailinin Gelmemesi”. Pek çok kişi bu sorundan oldukça muzdarip.  Yazımızda sorunu nasıl çözeceğinize dair çok yararlı bilgi paylaşımlarında bulunacağız.

Instagram Şifre Sıfırlama Maili Gelmiyor Sorun Nedir?

Öncelikle korkmanıza gerek olmadığını söyleyerek yazımızı devam ettirelim. Instagram’da son yıllarda yaşadığı en büyük problemlerin başında aslında bu gelmekte. Milyonlarca kullanıcı şifre sıfırlama mili gelmemesinden şikayetçi durumda. Eğer e-mail adresinizi doğru verdiyseniz ve hala şifre sıfırlama maili gelmiyor ise sorun kesinlikle sizde değil Instagram’da.

Instagram Şifre Sıfırlama Maili Gelmiyor

[Çözüm]

Çözüm aşamamımız birkaç adımdan oluşacak. Öncelikle gerçekten Instagram’dan şifre sıfırlama talep edip etmediğimizi kesinleştirelim.

 

Instagram Şifre Sıfırlama Talebi

yukarıda yazılan adrese tarayıcımız üzerinden giriş yapıp. Şifre sıfırlama talebi gönderelim. Bazı durumlarda telefondan yapılan şifre sıfırlama talepleri işleme alınamayabiliyor, en garanti yol yukarıdaki linkten oluşturacağınız taleptir. Talebiniz başarıyla alındı, cevabını aldıktan sonra, 30 dakika bekliyoruz. 30 dakika içinde sıfırlama talebimiz gelmez ise aşağıdaki adımları uygulayacağız :

  • Mailimizi açalım (Kullandığınız mail hesabınızı (Örnek : hotmail & gmail.)
  • help@instagram.com adresine mail göndereceğiz.
  • Mail Başlığı : “I could not receive my Password Reset Link”.
  • Mail içeriği :  Hi, because of the technical problems of Instagram, I could not receive my password reset link to my mail. Can you please help me ? My username is : (Kullanıcı Adınız). Thanks, “

  • Yukarıdaki maili belirttiğimiz adrese gönderiyoruz.
  • 48 saat içinde şifre sıfırlama talebimiz mailimize geliyor.
  • Bu yöntem şimdilik bu konuda yapılabilecek tek yöntem olarak gözükmektedir. Başka forumlarda veya bloglarda anlatılan yöntemlere inanmamanızı öneririz, hesabınıza zarar verecek yöntemler dahil mevcut. Bu yöntem en etkili yöntemdir ve kesin sonuç verecektir.

Bu Yazilarimizi da Begenebilirsiniz

Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram Resimleri Beğenemiyorum ? (Çözüm) 2021