İnstagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

İnternet daha yaygın hale gelmeye başladıkça, internette bulunan sitelerin ve blogların sayısı da bir artış gösterdi. Bu nedenle Instagram’da popüler olan, satış yapan veya bir bloğu olan kişiler, kendi reklamlarını yapabilmek ve ziyaretçi sayılarını arttırabilmek için link paylaşımı yapmaya başladı.

Peki, Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir? Instagram, kullanıcılara kendi profilinde bulunan, biyografi kısmına bir link ekleme izni verir. Bunun için yapmanız gereken, biyografiniz üzerinde düzenlemeler yapmaktır. Eğer Instagram link ekleme yapmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız bu yazımız sorularınıza cevap getirecektir.

Instagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir? Bunun için ilk yapmanız gereken, telefonunuzda Instagram uygulamasına giriş yapmaktır. Ardından şu maddeleri takip ederek, Instagram bağlantı ekleme gerçekleştirilebilir.

  1. Uygulamanın sağ alt köşesinde göreceğiniz profil simgesine tıklayarak, hesabınızı açın.
  2. Üst kısımda bulunan “Profili Düzenle” butonuna dokunun.
  3. Açılan sayfada gördüğünüz internet sitesine dokunun.
  4. Eklemek istediğiniz linki kopyalayıp, buraya yapıştırın.
  5. En son işlemleri onaylarak, çıkış yapın.

Eğer web sitenizin tanıtımını yapmak istiyorsanız, bu şekilde takipçilerinizi sitenize yönlendirebilirsiniz. Bunun için tek yapmaları gereken, linke bir kez dokunmaktır. Ardından onlar hiçbir şey yapmadan, web siteniz tarayıcıda açılacaktır.

Ancak bahsettiğimiz üzere Instagram, yalnızca bir tane link eklemeye izin verir. Hâlbuki 2-3 sayfaya sahip kişiler varsa bir sorun olabilir.

Instagram Profiline Birden Fazla İnternet Sitesi Eklenir Mi?

Instagram URL ekleme birden fazla yapılır mı? Eğer Instagram dışında bir uygulama kullanırsanız, istediğiniz sayıda link eklemek mümkündür. Bu platformda gördüğün 2-3 linke sahip hesaplar da, bu uygulamalardan yararlanır.

İnstagram'da takipçi sayını arttırmak ister misin? Hemen takipçi satın al ve güvenilir bir şekilde takipçi sayını arttır!

Taplink.At İle Instagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

Bu uygulama, başta işletme hesaplarına birden fazla seçenek sunmasıyla kullanışlı seçenekler arasındadır.  Size sadece sınırsız link ekleme desteği sağlamakla kalmayarak; aynı zamanda Messenger ve Whatsapp irtibat verilerinizi ekleyip, kullanıcıların sizinle doğrudan iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Linktr.ee İle Instagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

Instagram web sitesi ekleme birden fazla kez yapmak için, bir seçenek de Linktr.ee kullanmaktır. Tema bakımından oldukça hoş olan uygulama, sınırsız link koymak isteyen kişiler tarafından, sıkça tercih edilir.

Bu uygulama hem ücretli, hem de ücretsiz sürümü vardır. Ancak ikisinde de QR kod kullanma ve birden fazla, sınırsız link ekleme desteği bulunur. Eğer ücret öderseniz, ek özelliklere erişim sağlarsınız.

Tap.Bio İle Instagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

Üç hesap türü olan Tap.Bio, oldukça pratik bir kullanım bulunduran mobil uygulamalar arasındadır. Eğer birden fazla internet siteniz varsa ve hepsini de eklemeyi arzu ediyorsanız, tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Instagram Hikâyeye İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

Instagram’da hikâyeleriniz büyük bir izleyici buluyorsa, buraya da link ekleyerek sayfanızı paylaşmanız mümkündür. Ancak burada Instagram, sizden 10 bin ve bunun yukarısında bir takipçi talep eder.

Eğer yeterli sayıya sahipseniz, bundan sonra ilk yapmanız gereken bir hikâye paylaşmaktır. Ardından buna girerek, üstte orta kısmında göreceğiniz bağlantı ekleme simgesine dokunmanız gerekir. Açılan sekme, size buraya bir internet sitesi eklemenize izin verecektir.

Instagram Profiline İnternet Sitesi Eklemek Ne İşe Yarar?

Her internet sitesi sahibi, web sitesine gelen ziyaretçileri arttırmak ister. Sosyal medya hesaplarına link eklemek, sizi takip eden herkesin,  sitenizi kolayca girmesini sağlar.