Instagram Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram Nedir

Ücretsiz bir sosyal medya platformu olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Platform temel olarak kare bir alan içerisinde video ya da fotoğraf paylaşımına olanak sağlamaktadır. İOS, Android ve Windows Phone üzerinden uygulanabilen uygulama 25 farklı dilde hizmet verirken ilk kez 6 Ekim 2010 tarihinde kullanıcıların erişimine açılmış ve halen kullanılmaktadır.

Instagramı Kim Yaptı

Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından uygulamanın orijinal yazılımı oluşturulmuş olsa da zamanla Facebook tarafından geliştirilmiş daha sonrasında da Facebook tarafından satın alınmış ve halen bu firma dâhilinde hizmet vermektedir. Günümüzde ise 1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır.

Instagramın Kurulma Amacı

İnstagram kurulduğu dönemlerde insanların kendi profillerinde diledikleri resim ve videoların paylaşılmasına olanak tanırken kendi evresini de ekleyerek paylaşımlar oluşturup eklemiş olduğu kişileri de takip ederek onların paylaşımlarını da görüntüleyebileceği bir platform halinde olmaktadır. Ancak zaman içerisinde teknoloji gibi sosyal medyanın da gelişmesi sonrası bütün bu gelişmeler insan yaşamının merkezi haline gelmiş bu nedenle de instagram zaman içerisinde insanların paylaşımları ve kendi çevrelerini takip etme sisteminin ötesine geçmiştir.

Instagram Şimdiki Amacı Nedir

Şimdilerde daha çok kitleye hitap etme, gelir elde etme, popülarite kazanma gibi hedeflerin yanı sıra aynı zamanda insanların hayatında önemli hale gelmesi nedeniyle paylaşım platformu olmasının ötesine geçerek insanların ünlerinin, saygınlıklarının, prestijlerini ve daha birçok noktada birbirlerini değerlendirmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle de insanlar daha çok beğeni ve takipçi sayısı elde etmeye yönelik olarak araştırma ve çalışmalar yapmaktadır. Günümüzde insanların yaşadığı bu ihtiyaçlar doğrultusunda girişimler ortaya çıkarak takipçi ve beğeni oranı satışı gerçekleştirmektedirler.

Bedava İnstagram Hesapları ve Şifreleri 2021 ( Yeni Liste )

Ücretsiz İnstagram Hesap Bilgileri ekibimizin özel çalışması ile gerçek tüzel kişilerden satın alınıp ziyaretçilerimizin kullanımına sunduğu bir hizmettir. İnstagram yayın hayatına başladığı günden beri FacebookTwitterSnapchat gibi bir çok uygulamanın pabucunu dama attı diyebiliriz.

Instagram Gerçek Takipçi Nasıl Alınır

Beğeni ve takipçi sayısı satışı gerçekleştirmekte olan firmalar birçok paket ve seçenek oluşturarak müşterilerine hizmet vermekte ve gerçekleştirdikleri bu oranlar doğrultusunda sayılar ve fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Firmamız ise bütün bu işlemleri gerçekleştirirken müşterilerimize en uygun olan fiyat standardında maksimum hizmeti vermektedir. Firmamız sunmuş olduğu seçenekte birbirinden farklı sayıda takipçi ve beğeni sayısı sunarken aynı zamanda instagram uygulamasının keşfet bölümlerinde çıkma ve benzeri hizmet seçeneklerini de sunmaktadır. Her geçen gün daha çok kişiye ulaşması nedeniyle de uygulama önemini artırmaktadır.

Takipçi Satın Al:

https://fenomenim.net/instagram/turk-takipci/

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al