Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor (Çözüm) – 2021

Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor (Çözüm) – 2021

Merhaba değerli Fenomenim Blog okurları, bugünkü yazımızda tabiki yine sizlerden gelen yoğun istek üzerine Instagram kendi kedine takip ediyor konulu makalemizi hazırladık. Bu makalemizde, Instagram hesabınızın otomatik olarak başkalarını takip etmesine neden olan sorunlara değineceğiz ve çözümden bahsedeceğiz. Kesin çözüm odaklı bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyunuz.

Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor

Instagram hesabınızın başka hesapları kendi kendine takip etmesi kesinlikle normal bir durum değildir. Ücretsiz takipçi kazanma gibi yasal olmayan ve hesaplarınıza zarar veren uygulamalara giriş yapmanız sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Bir önceki yazılarımızda da söylediğimiz gibi, bu tarz ücretsiz takipçi kazandırdığını beyan eden uygulamalar hesaplarınız için tehlikeli ve oldukça riskli. Bu nedenle bu tarz uygulamalara giriş yapmanız durumunda, API veya direkt olarak kullanıcı adınız ve şifreniz alınmasıyla bir havuza dahil olursunuz. Bu havuzu da sistemin sahibi kullanabilir ve bunun sonucunda da hesabınız başkalarını takip eder. Sizden Instagram şifrenizi talep eden hiçbir uygulamaya veya siteye kesinlikle giriş yapmayın!

Bu Durumdan Nasıl Kurtulurum?

Instagram hesabınızın başkalarını otomatik olarak takip etmesini önlemek için uygulayabileceğiniz 2 adım mevcut. Hesabınızı daha güvende tutabilmeniz için bu adımları aşağıda sizinle paylaşacağız.

Instagram API İzinlerini Kontrol Edin

Buradan Instagram’a giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra buradan izin verdiğiniz uygulamaları gözden geçirin. Eğer hiç izin verdiğiniz bir uygulama yoksa aşağıdaki adımı uygulayın. İzin verdiğiniz uygulamalar var ise izini kaldırın.

Instagram Hesap Şifrenizi Değiştirin

Instagram hesabınıza https://instagram.com/ üzerinden giriş yaptıktan sonra, buradan şifrenizi değiştirin. Şifrenizi değiştirdikten sonra, login olunan tüm cihazlardan çıkış yapılacaktır ve login olunan tüm sistemlerden de çıkış yapacaktır. Böylelikle hesabınız artık başkasını takip etmeyecektir.

Giriş Yapmanızı ve Şifrenizi Gerektiren Uygulamaları Kullanmayın!

Instagram takipçi arttırımı için pek çok ücretsiz uygulama bulunuyor. Bu uygulamalardan şifrenizi talep eden veya Instagram’a giriş yapmanızı gerektiren uygulamaları asla ama asla kullanmayın. Bu uygulamaları kullanmazsanız, Instagram hesabınızın kendi kendine başkalarını takip etmeyecektir. Şifrenizi ve giriş yapmanızı gerektirmeyen bir yoldan takipçi arttırımını düşünüyorsanız, Fenomenim güvencesi ile Instagram takipçi satın alma sayfamıza bilgi için göz atabilirsiniz. Sizlere uygun olursa, sayfadan satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç

Üst kısımda anlatılan adımları uyguladığınızda, Instagram hesabınız asla kendi kendine takip etmeyecektir. Instagram kendi kendine takip ediyor sorunu çözülmüş olacaktır. Aynı duruma tekrar düşmemek için lütfen uyarılarımıza da mutlaka dikkate alın. Instagram hesabınızın bir başka güvenlik problemi hakkında sorularınız olursa lütfen konuya yorum bırakın, cevaplayalım. Eğer yararlı bulduysanız da yorum bırakın ki konuyu okuyan kişiler de bilgilenmiş olsun.

Umarız yazımız faydalı olmuştur.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al