Instagram ile Kullanılan Popüler Uygulamalar

Instagram ile Kullanılan Popüler Uygulamalar

Merhaba sevgili Fenomenim Blog okurları bugünkü yazımızda sizlerin de talebi üzerine Instagram ile kullanılan aracı ve oldukça yararlı uygulamaları sizlerle paylaşacağız. Paylaşımlarımıza geçmeden önce kısa bir başlangıç ile bu tarz uygulamaların neden kullanıldığına değinelim. Bildiğiniz üzere Instagram, 2012 yılının başlarında 1 milyon dolarlık bir yatırım yaparak, başka bir firmadan fotoğraf filtrelemesi için geliştirilen bir yazılımı satın almıştı. Bununla beraber pek çok yeni filtre Instagram’a eklendi ve kullanıcılar bu durumdan oldukça hoşnut oldu. Fakat, Instagram her ne kadar geliştirmeler yapsa da hala bazı yönlerden eksik kalmakta ve bu eksikleri de Instagram’a yardımcı programlarla kapatmaktayız.

Instagram için Aracı Uygulama Kullanımı Neden Önemli ?

Instagram’ın belli başlı eksiklerini kapatmak için kullandığımız aracı programlar pek çok yönden işlerimizi kolaylaştırıyor ve popülerleşmemizde yardımcı oluyor. Örneğin, normal bir fotoğraf paylaşmak ve özellik eklenmiş olan fotoğrafları paylaşmak arasında ciddi bir anlamda etkileşim farkı meydana gelmektedir. Bu bağlamda etkileşimi kaybetmemek adına aracı programları kullanmamız ciddi anlamda işlerimizi kolaylaştıracaktır. Aşama aşama sizlere önereceğimiz programları tanıyalım.

Yeni Önerimiz: Canva

Canva aslında hepimizin tanıdığı ve bildiği bir uygulama. Her ne kadar bir şekilde tanıdık bir uygulama olsak da Canva’nın sunduğu özellikleri tam olarak da bildiğimiz söylenemez çünkü Canva’nın ürün yelpazesi oldukça geniş. Üstelik çoğu ürünü de tamamen ücretsiz. Canva uygulaması ile Instagram hesabınız için pek çok interaktif görsel yaratmanız mümkün ve bunun yanı sıra var olan görselleri de kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Aşağıdaki link aracılığı ile Canva’nın sosyal medya içeriklerine yönelik ürününe göz atabilirsiniz.

Flipagram Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Flipagram basitçe fotoğraflarınızdan videolar oluşturan bir aracı uygulamadır. Uygulamayı kullanarak fotoğraf kolajlarınızdan ilgi çekici videolar oluşturabilmeniz mümkün. Ayrıca oluşturduğunuz videolara ilgi çekici müzikler de eklemeniz mümkün. Uygulamanın Android ve iOS versiyonları bulunmakta.

Squaready Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Squaready basitçe fotoğraflarınızı kare şekline dönüştürür. Pek çoğumuzun fotoğrafları Instagram’a tam sığdırma derdi var. Bu uygulama tam olarak sizler için. Fotoğraflarınızı kare haline getirerek, Instagram’a tam oturmasını sağlamakta. Bu uygulamanın da Android ve iOS versiyonları mevcut.

Retrica Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Retrica son zamanların en popüler filtreleme uygulamalarından biridir. Instagram’da yer almayan muhteşem görsel filtreleri bulabileceğiniz bu uygulamada. Ücretli ve ücretsiz filtreler satın alabilirsiniz. Uygulamanın Android ve iOS sürümleri mevcut.

Bugünkü yazımızda sizler için Instagram aracı olarak kullanılan ve aynı zamanda Instagram fenomenlerinin de sıklıkla kullandığı popüler uygulamalara yer verdik umarız işinize yarayacaktır

https://fenomenim.net'i hemen inceleyerek, instagram takipçi satın al güvenilir bir şekilde instagram ve tiktok takipçi sayını arttır.