İnstagram’da Popüler Olmak İçin 10 Temel Yöntem

Fenomenim.net'in Sizin İçin Hazırladığı, ”İnstagram’da Popüler Olmak İçin 10 Temel Yöntem” Siz Fenomenim.net Sevenlerle Birlikte

Her firma veya şahısın popüle olma arzusu vardır. Popüler olmak için kullanılan en kolay yol sosyal medya platformalarını kullanmaktır. Günümüzün en etkin ve en aktif sosyal medya platformu olan instagram’da bu konuda bize zemin hazırlıcak en büyük platformdur.

Peki. Şimdi İnstagram’da kendimizin veya markamızın adını duyurabilmek için en büyük 10 ınstagram’da popüler olma yöntemi’mize geçelim.

1-İnstagram’da Özgün ve Kaliteli İçerik Paylaşın

 İnstagram’da diğer sosyal medya platformları gibi kendine özel ve çalıntı olmayan görsel ve paylaşım yapan hesapları keşfet’te her zaman ön sırada yer verir.

Örneğin;

İnstagram’da butik hesabınız var ise, Kaliteli bir fotoğraf makinesi ile kendi ürünlerinizin resmini çekip paylaşımlar yapabilirsiniz veya bir kuaför iseniz daha önce ki işlerinizin fotoğraflarını veya videolarını paylaşabilirsiniz.

2-İnstagram’da Paylaşımlarınız ile Alakalı Popüler Hashtag’ler Kullanın

Paylaşımlarınızın sizin hitap ettiğiniz kesime erişebilmesi için, paylaşımlarınıza özgün Hashtag’ler ile o konuya meraklı veya ilgi tuyan instagram kullanıcılarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Örneğin;

İnstagram’da cast ajası ile ilgili paylaşımlar yapıyor iseniz #Cast,#Castajası,#manken,#model, vs,, Şeklinde paylaşımlarınız ile alakalı popüler Hashtag’ler kullanmanız cast ajasına merak duyanların o Hashtag’ler üzerinden profilinize erişmesi çok kolay olacaktır.

3-İnstagram’da Paylaşımlarınıza Konumlarınızı Ekleyin

Paylaşımlarınıza konum eklemeniz o konum da bulunun instagram kullanıcılarının profilinize erişimini sağlıyacaktır.

Örneğin;

İstanbul olarak paylaşımlarınıza konum eklediniz. İstanbul konumunda bulunun kullanıcılar instagram arama motorunda profilinizin adınıyayazdığında en üste siz çıkarsınız. Ek olarak instagram’da lokasyon olarak istanbul konumunu arayanlarda heaabınızda erişim sağlıcaktır.