Instagram’da Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkılır ?

Instagram’da Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkılır ?

Instagram’da Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkılır ?

Merhaba değerli Fenomenim Blog okurları, bu yazımızda sizlerden gelen çok fazla talep üzerine Instagram’da “Keşfet” sekmesine nasıl çıkabileceğinizi kaleme alacağız. Yazımıza başlamadan önce biraz temel bilgiler ile başlayalım.

Keşfet Sekmesi Nedir ?

Instagram’da keşfet sekmesi yoğun bir algoritma ile çalışmaktadır. Fotoğraflarınızın konumlarını veya etiketlerini(hashtag) kullanarak, fotoğrafınızın popülerlik durumuna göre keşfet sekmesinde yerinizi alırsınız. Keşfet sekmesinde sizin tanımadığınız kişiler fotoğraflarınızı görebilir, beğenebilir veya yorum yapabilir böylelikle çok daha fazla kitleye ulaşma şansını yakalamış olursunuz. Günümüzde, pek çok kişi fotoğraflarının keşfet sekmesine düşmesi için yoğun çaba göstermekte ve değişik fotoğraflar çekip yayınlamaktadır. Keşfet sekmesine düşmenin bir değil birden fazla yolu bulunmakta. Şimdi sizlere bu yollardan bahsedeceğiz. Bu yollardan bazıları ücretli satın alım yapmanız gerektiren yöntemler fakat kesinlikle reklam olarak belirtmeyeceğiz, isteyen istediği yöntemi deneyebilir.

Adım Adım Keşfet Sekmesine Nasıl Düşersiniz :

  • Fotoğraflarınızı paylaşırken mutlaka konum ekleyin. Örnek olarak, Bodrum’da bir otelde çekildiğiniz bir fotoğrafı, paylaşırken konum kısmından belirtin böylelikle fotoğrafınızı paylaştığınızda nerede paylaşıldığı görülebilecektir.
  • Fotoğraflarınızı paylaşırken en fazla 5 olacak şekilde etiket(hashtag) ekleyin. Bu etiketler mutlaka fotoğrafla alakalı olsun. Örnek olarak, Alaçatı’da dondurma yerken bir fotoğraf paylaştınız ve bu fotoğrafın etiketleri şöyle olsun : #dondurma #alaçatı #icecream gibi gibi türetebilirsiniz.
  • Bunların dışında en önemli kriter ise fotoğrafınızın ne kadar beğeni aldığı kriteri. Yani paylaştığınız fotoğraf ne kadar beğeni alırsa o kadar Keşfet sekmesine düşme şansı da artacaktır. Bazı kişiler doğal yollardan çok fazla beğeni alamamakta, bu yüzden Fenomenim olarak istediğiniz fotoğrafınıza ücretli olarak beğeni aktarımını yapabiliyoruz. Eğer ücretli olarak Instagram’da beğeni satın almak isterseniz buraya göz atabilirsiniz.
  • Sizin Instagram’ınızda bulunan Keşfet sekmesindeki fotoğraflara ilgi gösterin. Yani Keşfet sekmenizdeki fotoğrafları beğenin veya yorum yapın. Böylece Instagram sizin bu kısma ilgi duyduğunuzu algılamakta ve ileride paylaşacağınız fotoğraflarda Keşfet sekmesinde gözükme şansınızı arttırmaktadır.

 

Fotoğraflarınıza Filtre ekleyin!

Son önemli nokta ise fotoğraflarınıza filtre eklemek. Filtre araçları ile fotoğraflarınıza efekt vererek daha çok ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Bu da Keşfet sekmesine düşme şansınız arttıracaktır. Instagram’da daha çok popülarite kazanmak için başka neler yapabileceğinizle ilgili detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Otomatik Beğeni Hizmeti Satın Alın – 2017 (Ağustos / Güncelleme)

Instagram’da fotoğraflarınızın veya videolarınızın daha çok kişiye erişebilmesi için, Fenomenim’den satın alacağınız otomatik beğeni paketleri önemli rol oynamaktadır. Keşfet sekmesine düşebilmeniz için özel olarak geliştirdiğimiz otomatik beğeni paketlerinin etkisini kesinlikle hissedeceksiniz. Otomatik beğeni paketlerimizi görüntülemek için buraya tıklayınız.

 

Buna ek olarak,Fenomenim ayrıcalığı ile Instagram’da takipçi paketlerimize göz atmak için buraya göz atabilirsiniz.

Umarız yazımızı beğenmişsinizdir.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al