Instagram’da En Çok Beğeni Getiren Hashtagler

Instagram’da En Çok Beğeni Getiren Hashtagler

Instagram’da En Çok Beğeni Getiren Hashtagler (Etiketler)

Instagram fotoğraf ve video paylaşımı üzerine kurulu bir uygulamadır. Ülkemizde kullanımı son derece yaygın olan bu uygulamada etkileşim post beğende ve paylaşma ile sağlanır. Dünyaca ünlü insanların gündelik hayatlarından yaptıkları paylaşımları takip ettiğimiz, birbirinden güzel manzaralı yerleri gitmiş kadar gördüğümüz bu uygulamada hepimiz onlarca hatta yüzlerce takipçimiz olsun istiyoruz. Daha fazla takipçi kazanmak için daha fazla post paylaşmak, daha çok insana ulaşmak gerekiyor.Paylaştığımız içeriklerin daha çok insana ulaşmasının en kolay yolu ise tag kullanmak. Tag, hashtag ya da etiket dediğimiz bu diyez işareti ile eklediğimiz kelimeler, aynı etiketi paylaşan tüm içerikleri bir arada topluyor. Instagram beğeni tagları 2017 yılında olduğu gibi bu yıl da birbirine benzer etiketlerden oluşuyor.

Instagram beğeni hashtagları nelerdir?

Tag, hashtag ya da etiket dediğimiz bu kelimeler bizim fotoğraf ya da videolarımızın herkes tarafından görülmesini sağlıyor. Ancak unutmamak lazım ki, hashtag i ne olursa olsun hesabınız gizli ise, içeriğiniz bu hashtagdeki diğer içerikler ile birlikte görünmez. Paylaşımlarınızın diğer içerikler ile birlikte görünmesi için hesabınızın açık olması gerekir. Instagram beğeni tagları ya da Instagram beğeni etiketleri içeriğin konusuna göre değişmektedir. Mesela genel olarak en çok kullanılan instagram hashtagleri;

#love #TagsForLikes #TFLers #iphoneonly #instagood #bestoftheday #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #swag #instalike #instagram #nofilter #noneedfilter dir.

Popüler Instagram Hashtagleri nelerdir?

#amazing #TagsForLikes #followme #all_shots #textgram #family #instago #igaddict #awesome #girls #instagood #my #bored #baby #music #red #green #water #harrystyles #bestoftheday #black #party #white #yum #flower #2012 #night #instalove #niallhoran #jj_forum gibi hashtagler son zamanların en popüler kullanımı olan hashtagleridir. Ünlülerin ve çok sayıda takipçisi olan fenomenlerin de bu hashtaglari sık sık kullandıklarını söyleyebiliriz.

Instagram’da en çok takipçi getiren hashtaglar nelerdir?

Instagram güncellemeleri ile en çok ilgi gören içerikleri en fazla insana göstermeye çalışıyor. Bu yüzden zaten bir çok kişisel sayfanın bile kendi kendine reklam verdiğini görüyoruz. Bu kişisel hesaplar, bu reklamlar sayesinde daha fazla takipçi kazanmaya çalışıyorlar. Instagramda followers kazanmak için güzel postlar paylaşmanın yanında güzel metin ve doğru hashtagleri de kullanmak gerekir. Daha fazla ve hızlı takipçi kazamak için kullanabileceğiniz bazı hashtag örnekleri şunlardır;

fun #instagramers #TagsForLikes #food #smile #pretty #followme #nature #lol #dog #hair #onedireoscar ction #sunset #swag #throwbackthursday #instagood #beach #statigram #friends #hot #funny #blue #life #art #instahub #photo #cool #pink #bestoftheday #clouds

Instagram’da hashtag kullanımı nasıl olmalıdır?

Instagramda takipçi kazanmak için kaliteli ve renkli fotoğraflar paylaşmak gerekiyor. Yapılan araştırmalar ve istatistikler, instagramda insanların mutluluk, huzur, renk ve eğlence gösteren fotoğrafları çok daha fazla beğendiğini ortaya çıkarıyor. Ayrıca eğlenceli, komik ve keyifli instagram resimleri de çok ilgi görüyor. Bu tip hesapların takipçi sayısı yüksek oluyor.

İnstagramda en çok takipçisi olan hesaplara baktığımızda Kim Kardashian gibi ünlüler görüyoruz. Bu ünlüler gündelik hayatlarından fotoğraflar, hikayeler paylaştıkları için takipçi sayıları artıyor. Herkes bu ünlü ve zengin insanların hayatlarına dahil olmak istiyor. Bu sebeple de en fazla takipçisi olanlar ünlüler oluyor. Örneğin, Selena Gomez. Selena Gomez 134 milyon takipçi sayısı ile şu anda en fazla takipçi sayısı olan ünlülerden. Profilini görmek isterseniz buraya bir göz atabilirsiniz.

Diğer bir çok takipçili ünlü tabi ki Kim Kardashian. Kim Kardashian’ın 108 milyon takipçili instagram hesabını görmek isterseniz buraya göz atabilirsiniz.

Instagramda en çok takipçisi olan türkler ve türk ünlülerde de ilk sırayı 11.7 milyon takipçi ile Nusret alıyor. Profilini merak edenler için buraya bırakıyoruz.

Instagramda en çok takip edilen türk ünlüler sıralamasında ikinci sırayı11 milyon takipçi ile  Burak Özçivit alıyor. Kendisinin instagram hesabı da burada

Biz bu bilgileri hazırladığımız sırada takipçi sayıları ve sıralamarı bu şekilde. Ancak sosyal medya dünyasındaki dengeler her an değişebilir, unutmamak gerekir.

Buna ek olarak, aşağıda belirtilen adresimiz aracılığı ile Fenomenim üzerinden %100 etkileşimli ve gerçek beğeni hizmetini belli bir ücret karşılığı edinebilmeniz mümkündür.

Umarız yazımızı beğenmişsinizdir, daha pek çok yararlı yazı için takipte kalın.

Saygılarımızla,

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al