Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşamıyorum [Çözüm]

Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşamıyorum [Çözüm]

Tekrar merhabalar sevgili Fenomenim Blog okurları, bugünkü yazımızda bizlere sıkça gelen bir şikayeti ele alacağız. Çoğu kişiden gelen bir problem olan “Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşma Sorunu” hakkında açıklayıcı yazımızla beraber çözümler sunacağız. Teknik detaylara geçmeden önce hep olduğu gibi önce sorunun nedenlerini inceleyelim.

Instagram’da Çoklu Fotoğraf Paylaşma Sorunu Neden Olur?

Hepinizin bildiği üzere Instagram sürekli gelişmekte ve kendini yenilemekte olan bir platform. Bu bağlamda geçtiğimiz ayda tanıtılan çoklu fotoğraf paylaşma özelliği pek çok kullanıcı tarafından sevildi ve hali hazırda kullanılmakta. Fakat bazı hesaplarda çoklu fotoğraf paylaşma özelliğini kullanmaya yarayan simge (buton) gözükmüyor. Problemin başlıca temelini de bu durum oluşturmakta. Bu sorunun nedeni, Instagram’ın güncellemelerinin tüm cihazlarda ve hesaplarda aynı anda aktif olmaması. Bunun da asıl temeli, Instagram bir güncellemeyi tam tamıyla yayınlamadan önce test olarak ilk önce bazı hesaplara kullanıma açar, bu hesaplar son marka model cihazlara sahip hesaplar veya Instagram’ı aktif olarak kullanan hesaplar olabilir.

 

Sorunun Çözümü Nedir?

Öncelikle yukarıda anlattığımız detaylar da göz önünde bulundurulduğunda, sorunun kaynağı kesinlikle siz veya cihazınız değil. Instagram’ın son versiyonda olup olmaması ile de alakalı bir problem değil. Problem tamamen Instagram’ın güncellemelerini belli zaman boyunca sadece belli hesaplar için yayınlamasıdır. Bu durumda güncellemenin sizin hesabınıza ne zaman yansıyacağı net değildir. Fakat, Instagram’ın önceki güncellemelerini düşündüğümüzde, genellikle 6-7 ay içinde güncellemeler tüm hesaplara yansır pozisyona gelmektedir. Bu süreçte lütfen, hesabınızı silip tekrar aktif etmek, dondurmak tekrar açmak, telefona format atmak gibi gereksiz uygulamalardan kaçının. Bu durumun tek çözümü, güncellemenin Instagram tarafından hesabınıza tanımlanması. Bunun için bir süre beklemeniz gerekecektir. Konu ile alakalı Instagram’ın sunduğu herhangi bir gelişme olursa konumuzu da bu doğrultuda güncelleyeceğiz takipte kalın.Sonuç olarak, Instagram’da çoklu fotoğraf paylaşma özelliği ne yazık ki şuan tüm Instagram hesaplarında kullanılabilir durumda değildir, bu yüzden bu özellik henüz sizin hesabınızda aktif değilse kısa bir müddet daha beklemeniz gerekecektir.

Instagram’da Yorumları Beğenemiyorum [Çözüm]

 Instagram Video Yükleme Sorunu [Çözüm]

 Fenomenim Blog Yazıları

Tiktok takipçi sayını arttırmak için ucuz, aktif ve güvenilir tiktok takipçi satın al!

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al