İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasında kullanıcılar daha fazla popüler olmak ve takipçi sayılarını katlamak adına çekilişler düzenlemektedir. Bu konuda fikri olmayan ve bu platformda yeni aktif olanlar instagram'da çekiliş nasıl yapılır? Konusunu merak etmektedir. Instagram'da çekişi yap ak takipçi ve beğeni arttırmak amacı ile yapılır. Son zamanlarda da oldukça popülerdir. Tabi istenilen etkileşimi alabilmek içi de çekilişi püf noktalarını bilmek gerekir.

Instagram Çekiliş Yaparken Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Instagramda hesabınız için yapacağımız çekilişler de öncelikle bir amacınız olması gerekir. Her çekiliş farklı bir amaca hizmet etmelidir. Genelde takipçi kazanmak, yorum ve beğeni almak için çekilişler düzenlenir. Peki, çekiliş yaparken bilinmesi gereken püf noktalar nelerdir?

  • İlgi çekici bir ödül belirlemek
  • Katılım koşullarını basit tutmak
  • Çekiliş süresini kısa tutmak
  • Çekiliş tanıtımını iyi yapmak
  • Doğru hashtag kullanımı yapmak

Eğer sizlerde instagram çekilişi düzenlemek isterseniz bu maddeleri dikkate almanız gerekir.

İlgi Çekici Ödüller Belirlemek

Instagramınız için düzenlediğimiz çekilişler in ilgi görmesi için ilgi çekici ödüller belirlemeniz gerekir. Ne kadar büyük ödüller seçersiniz katılımcı da o oranda artacaktır. İlgi çekici ödüller koymak çekişi her zaman amacına ulaştıracaktır.

Katılım Koşullarını Basit Tutma

Çekilişlere katılımı arttırmak için çekiliş koşullarını basit tutmanız önemlidir. Eğer karmakarışık bir katılım maddeleri eklerseniz bu katılımcıların zorlanması a sebep olur ve çekilişe katılmaktan vazgeçilebilir. Bundan dolayı katılın koşullarını her zaman basit tutmak gerekir.

Çekiliş Süresini Kısa Tutmak

Çekiliş sürecini uzatmak her zaman için eksi bir davranıştır. En fazla 1 ya da 3 gün içerisinde çekilişin sonlanması gerekir. Diğer türlü Çekiliş daha uzun sürelere sarkarsa katılımcı sayınız düşebilir. Bunun için de katılım süresini kısa tutmak her zaman için doğru bir davranıştır.

Çekiliş Tanıtımını İyi Yapma

Çekilişi yapmanızdaki amacı ve verdiğiniz ödüllerin tanıtımını doğru yaparsanız insanlar çekilişe daha fazla ilgi gösterebilir.

Doğru Hashtag Kullanımı

İnstagram hesaplarınızdan yaptığınız Çekilişlere doğru Hashtag kullanımı yaparsanız bu sizi daha fazla kişiye ulaştırır. Doğru Hashtag kullanımı ile Çekilişe katılımları her zaman için arttırır.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al