İnstagram Canlı Yayınlarını Web Tarayıcısından İzleme

İnstagram Canlı Yayınlarını Web Tarayıcısından İzleme

Sosyal medya uygulaması olan İnstagram’da kullanıcılar canlı yayın yapabiliyor. Cep telefonundan canlı yayınları izlemek çok kolay ama web tarayıcısından izlemek biraz zordur. Web tarayıcısından kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra, canlı yayını izlemek için yeterli değildir. Tarayıcınıza eklenti kurarak, İnstagram canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Desktop for İnstagram Eklentisi

Chrome IG Story eklentisiyle web tarayıcısından İnstagram canlı yayın izlenebiliyordu ancak bu eklenti aktif olarak çalışmıyor. Google Chrome mağazasında İnstagram canlı yayınını izlemek için birçok eklenti bulunuyor. Bunlardan en iyi ve kullanışlısı ise, Desktop for İnstagram eklentisidir. Bu uygulama sayesinde İGTV, hikâye, video ve canlı yayınları kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdan kendi videolarınızı da paylaşabilirsiniz. Yükleme ve izlemenin haricinde, İnstagram’dan fotoğraf ve video da indirebilirsiniz.

İnstagram Canlı Yayınlarını Web Tarayıcısından İzlemenin Diğer Yolları

İnstagram canlı yayınlarını web tarayıcısından izlemek için diğer eklentiler, uygulamalar veya internet siteleri var, deneyebilirsiniz.

Loola.tv ile canlı yayın oluşturabilirsiniz. Loola.tv ile canlı yayın oluşturmaya yarar. İnstagram’dan canlı yayın izleyemezsiniz. İnstagram’ın Windows uygulaması var. Özellikleri kısıtlı olduğu için, canlı yayın yapmaya izin vermiyor.

Google Chrome Stories Watcher eklentisiyle İnstagram’da yer alan hikâyelere bakabilir ve indirebilirsiniz.

Google Chrome Downloader for İnstagram eklentisiyle video ve resim indirebilirsiniz.

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al