Instagram Beğeni Hilesi & Takipçi Hilesi Nedir?, Güvenli mi?

Instagram beğeni hilesi 2019 yılına gelmiş olmamıza rağmen hala konuşulmaya devam ediyor. Ciddi anlamda beğeni gelmesini sağladığı iddia edilen bu beğeni hilesi nedir? Aynı şekilde Instagram’da takipçi kazanmanın en kolay ve hızlı yollarından biri kabul edilen takipçi hilesi nasıl yapılır? Yıllardır konuşulan ancak tam olarak net bilinmeyen bu hileleri daha doğrusu yöntemleri sizin için açıklıyoruz. Ayrıca bu yönemlerin işe yarayıp yaramadığını ya da ne kadar yaradığını yazımızda görebilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi nedir?

İsmi hile olarak anılsa da aslında bu bir yöntemdir. Bunu tamamen manuel olarak kendiniz de yapabilirsiniz. Sizin tarzınıza yakın, sizin alanınızdaki instagram hesaplarını bulup onlara günlük olarak düzenli beğeni ve yorumlar atabilirsiniz. Bu sizin daha fazla kişi tarafından fark edilmenizi ve daha fazla beğeni, yorum ve sonunda da takipçi almanızı sağlayacaktır. Ancak unutmayın, bu yöntem oldukça fazla zaman ve emek gerektiren bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde çok yavaş ancak düzenli bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi denilen asıl sistem ise havuz sistemidir. Bu havuz sisteminde beğeniler karşılıklı olarak yapılıyor. Siz herhangi birini takip etseniz de etmeseniz de, bu sistemdeki kişiler sizi takip etse de etmese de aynı şekilde beğeni sistemi işlemeye devam ediyor. Herkes sizin beğendiğiniz bir fotoğraf karşılığında sizin fotoğraflarınızı beğeniyor. Bu noktada hangi fotoğrafların beğenileceğini siz seçebiliyorsunuz.

Instagram takipçi hilesi nedir?

Instagram beğeni hilesi ile takipçi hilesi aynı şekilde çalışan ve kullanılan sistemlerdir. Havuz sistemine giriş yaptığınızda bazı sistem size beğenileriniz karşılığında beğeni verir. Bazı sistemler ise bu beğeniler karşılığında size kredi verir ve siz bu kredileri daha sonrasında istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Aynı şekilde takipçi hilesi için de bu durum geçerlidir. Aynı anda takipçi kazanabileceğiniz gibi size sonradan kullanabileceğiniz krediler de gelir.

Instagram beğeni hilesi nasıl kullanılır?

Bu sistemi kullanmak için bazı web sitelerine üye olmanız ya da bazı mobil uygulamaları (telefon uygulamalarını) telefonunuza indirmeniz gerekir. İndirdiğiniz uygulamaya ya da giriş yaptığınız web sitesine göre size beğeniler ya da krediler gelir. Eğer kredi gelirse bunu daha sonra harcayabilirsiniz. Bu tarz sistemlerde genelde beğendikçe kazan uygulaması vardır. Yani size sunulan paylaşımlara daha çok beğeni verdikçe size de daha fazla beğeni gelir ya da kredi verilir.

Instagram takipçi hilesi nasıl kullanılır?

Instagram takipçi hilesi tıpkı beğeni hilesi gibi bir web sitesi üzerinden ya da bir mobil uygulama üzerinden yapılır.

Instagram beğeni hilesi güvenli midir?

Instagram beğeni hilesi kesinlikle güvenli değildir. Ücretsiz beğeni alma, beğeni kasma, beğeni rekorları kırma gibi isimlerle insanları kandıran bu uygulamalar ya da web sitelerini kullanabilirsiniz. Sonunda oluşan durum genelde hesabın çalınmasıdır. Bize hesaplarının kendi kendine bir şeyler yaptığını, tuhaf tuhaf fotoğrafları beğendiğini söyleyen takipçilerimizin çok büyük bir kısmı aslında zamanında bu takipçi ve beğeni hilelerini kullanmış kişiler oluyor. 3. Parti korsan yazılım olarak adlandırdığımız bu yazılımlar sizin telefon şifrelerinize, hesap şifrelerinize, mail adreslerinize ve şifrelerine kadar ulaşıp hesaplarızın çalınmasını sağlıyor.

Instagram takipçi hilesi güvenli mi sorusunun yanıtı da beğeni hilesi ile aynıdır. Yani beğeni hilesi ne kadar güvenli ise takipçi hilesi de o kadar güvenlidir. Hesabınıza, telefonunuza herkesin girmesine, hesaplarınızın çalınmasına neden olabilecek bu uygulamaların garantisi de yoktur. Yani size gelen beğenilerin kalıcılığını kimse garantileyemez. Bu beğenilerin kalıcılığını sağlamak için sürekli aktif durumda olmak zorunda kalırsınız. Aynı şekilde takipçi programında da bu kapsamın içerisinde kalabilmek için aşırı aktif olmanız gerekir.

Kısa sürede hızlı ve güvenli bir şekilde beğeni artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Yıllardır bu sektörde olan ve son derece yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan Fenomenim, size kalıcı, güvenilir beğeni paketleri sunabilir. Aynı şekilde garantili takipçi paketleri sayesinde hem markanız yükselsin, hem kişisel hesabınız ünlü olsun hem de kendi bilgileriniz sizinle kalsın. Güvenli olmayan korsan uygulamaları kullanmanın uzun vadede çok kötü sonuçları olabilir. Eğer hesabınızı, kişisel verilerinizi korumak istiyorsanız kesinlikle bu tür takipçi kasma programı, takipçi hilesi, takipçi kazanma hilesi gibi şeylerden uzak durmanız gerekir.

Instagram bedava takipçi hilesi var mıdır?

Instagram’da, facebookta ya da herhangi bir sosyal medya hesabında takipçi kazanmanın, yorum almanın ya da beğeni almanın bedava ve hileli bir yolu yoktur. Eğer size bu konuda teşvik edici mesajlar ya da mailler geliyorsa bunların ne kadar zararlı yazılımlar olduğunu ancak kullandıktan sonra anlayabilirsiniz. Beğeniye beğeni, takibe takip gibi karşılıklı ve tamamen manuel olarak yapılan çalışmalar dışında herhangi bir hile programı ile karşılıksız beğeni ve takipçi kazanamazsınız. Unutmayın, güvenilir olmayan uygulamalar indirmek, bu tarz web sitelerine girmek ve hesabınıza erişim vermek sonunda sizin hesap bilgilerinizin çalınmasını ve kötü niyetli insanlara satılmasını sağlar.

Güvenli ve kalıcı bir şekilde takipçi sayınızı arttırmak, beğeni almak, yorumlar almak ve sosyal medyada daha popüler bir hale gelmek için aşağıdaki link aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Umarız yazımız sizler için yararlı olmuştur.

Saygılarımızla,