Fenomenim'in Hizmet Kalitesi Nasıl ?

Hizmet kalitemiz

fenomenim hizmet kalitesi konusunda diğer tüm bu hizmeti veren sitelerden daha iyi olduğumuzu garanti ediyoruz. Bunun dışında diğer tüm sitelerin aksine en ucuz fiyatlar bizde. Ve diğer sitelerde sağlanan takipçilerin tamamı bot iken biz size %100 gerçek kişiler oluşan hesapları gönderme sözünü vermiş bulunuyoruz elbette bu da verdiğimiz kaliteyi ortaya koyuyor diye düşünüyoruz. Bunun dışında hiç bir sosyal medya hizmeti veren site sizinle bizim kadar ilgilenemez. Biz her müşterimize tek müşterimiz gibi davranmayı misyon edinmiş profesyonel sosyal medya danışmanlarından oluşan bir ekibiz. Ve herkesin bu siteden ayrılırken memnun olarak ayrılması birincil önceliğimiz. Bunu söylüyorum çünkü bizim için para kazanmak ikinci planda. Çünkü para kazanmak istiyorsanız öncelikle müşterilerinizi memnun etmelisiniz. Zaten ikinci plandaki para kazanma müşterilerin memnun olması ile doğru orantılı şekilde artacaktır. fenomenim'in hizmet kalitesini görebileceğiniz bir çok özelliğimiz var ve bu özelliklerin en başında tabi ki güven geliyor. Şuana kadar binlerce kişiye takipçi sağlamış olan fenomenim'i tercih etmek bir ayrıcalıktır. fenomenim'i tercih ettiğiniz zaman binlerce müşterinin için de sadece bir müşteri olmazsınız. Siz sadece bizim tek müşterimiz olursunuz. Bu da hizmet kalitemizi ortaya koyan başka bir etkendir.

Fenomenim işlerinizi geliştirmenize yardımcı olur!

Açıkçası Biz sosyal medya hizmetleri veriyoruz ama bunu sizler yani müşterilerimiz için yapıyoruz. İşte bu yüzdendir ki sizlerin yorumlarınız bizim için en önemli unsurdur. Bu yüzden iyi kötü ayırt etmeksizin tüm kullanıcı yorumlarını paylaşıyoruz. Biz sizlerin eleştirilerinden ders çıkartarak size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İşte bu yüzdendir ki diğer tüm sosyal medya hizmeti veren sitelerden daha iyi hizmet veriyoruz. Çünkü direkt olarak bizim için müşterilerimizin attığı yorumlardan ders çıkartarak hizmet kalitemizi ileriye doğru ilerletiyoruz. Kısacası hizmet kalitemizin ne kadar iyi olacağını bu şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca diğer özelliklerimizi de listelemek istiyorum. İlk olarak fenomenim'in hizmet kalitesi diğerlerine göre daha iyidir çünkü takipçi aldığınızın öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır.Ayrıca sizin hesabınızdan sizi takip edenlere baktıklarında hesapların tamamının gerçek hesap olduklarını görecekleri için anlamaları neredeyse imkansızdır. Kısacası hizmet kalitemiz diğerlerine göre daha iyidir çünkü hesabınız her daim güvendedir. Bunun dışında ki başka bir hizmet kalitemizi kanıtlayacak özellik de şudur ki; Asla ve asla sizden kişisel bir bilginizi veya şifrenizi istemeyiz. Ve bizim adımıza sizinle biri bu şekilde iletişime geçer ise asla dikkate almayın ve bize bildiriniz. Çünkü fenomenim ekibi olarak mağdur olmanızı asla istemeyiz. Ve fenomenim ekibi olarak sizden kişisel bilgilerinizi istemediğimiz için hizmet kalitemizi her zaman arttırmışızdır. Ayrıca hesabınızdan asla ama asla kimseyi takip etmezsiniz. İşte bu yüzden fenomenim'in hizmet kalitesine güvenmelisiniz. Bu tip başkalarını takip etme olayları ücretsiz ve dolandırıcılık yapan sitelerde olur. Fakat biz size en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Bu yüzden böyle bir şey asla olmayacaktır. Kaldı ki zaten hesabınız la ilgili kişisel hiç bir bilgi almadığımız için bunu yapmamız mümkün de değildir.

Fenomenim ile hesaplarınız güvende!

Ayrıca Hesabınızda asla spam vb. kapanmalar olmaz. Açıkçası bu şekilde bir şey olması söz konusu dahi değildir. Hesabınızda hiç bir sıkıntı yaratmayacağı gibi hesapla ilgili yapılacak tüm işlemler tamamen Güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. ve hesabınıza en ufak bir zarar dahi vermez. Bu da hizmet kalitemizi gösteren başka bir etkendir. Diğer tüm sosyal medya hizmetlerine göre en hızlı biz takipçi işlemi yapmaktayız. Takipçiyi satın alırken takipçilerin kaç dakika da gönderileceği genellikle paketin üçüncü sırasında yazmaktadır. Ama yine de belirtmekte fayda var genellik ile 24 saat içerisinde tüm işlemler tamamlanır. Ama bazen oluşabilecek aksaklıklar ve problemler yüzünden biz bu süreyi maksimum 48 saat olarak belirtiyoruz. Yani 48 saatten daha fazla süre de takipçi işlemi asla sarkmaz. Kısacası 48 saat içinde istediğiniz on binlere ulaşmış olacaksınız. Ve siz bu sürede hiç bir şey yapma zorunluluğunda değilsinizdir. Sadece arkanıza yaslanıp izleyebilirsiniz.

Kısacası yukarıdaki bu açıklamaları inceleyince tek bir şey ortaya çıkıyor da diyebiliriz sosyal medya hizmeti veren siteler içinde en kaliteli hizmet fenomenim tarafından verilmektedir. Çünkü fenomenim müşterilerini her zaman paradan daha önde tutmaktadır. Ve birinci önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyetidir. Bu yüzden de her zaman memnun olmadığınız noktaları bizlere aktarabilir ve hemen profesyonel kadromuz tarafından sorunlarınızın çözümü öğrenebilirsiniz. Kısacası diğer tüm sosyal medya hizmeti veren sisteme göre daha yenilikçi kadrosuyla fenomenim onların her daim bir adım önündedir. Bunun yanında son teknoloji takipçi sistemleri ile diğer tüm sistemlerden daha güvenlidir. İşte bu yüzdendir ki fenomenim hizmet kalitesi her daim birinci sınıf olacaktır.

En cok abonesi olan youtube kanallari icin tiklayin

Fenomenim.net Blog Yazıları