Facebook Hesabı Nasıl Silinir (Resimli Anlatım) – 2020

Facebook Hesabı Nasıl Silinir (Resimli Anlatım) – 2020

Merhaba çok değerli Fenomenim Blog okurları, bugünkü yazımızda, sizlerden yine çok gelen isteklerden biri olan Instagram dışında bir yazımızı paylaşacağız. Facebook hesabı nasıl silinir? konulu yazımızda, Facebook hesabınızı nasıl silebileceğinizi 2017 güncelliğiyle resimli bir şekilde göstereceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra Facebook hesabını silemeyen kalmayacak garanti veriyoruz. Tabii ki her zaman olduğu gibi anlatıma geçmeden önce kısa bir genel kültür anlamında bir bilgi verelim.

Facebook Hesap Silme İşlemi Neden Yapılır? Gerekli Midir?

Pek çoğumuz bazı durumlara kızıp Facebook’u kapatmak veya tamamen silmek istiyoruz. Kimimiz kız arkadaşından ayrılıyor, Facebook hesabını siliyor, kimisi çok fazla vakit harcağını ve gereksiz olduğunu düşündüğü için Facebook hesabını siliyor. Buna benzer pek çok örnek gösterilebilir. Lakin konu şu ki, Dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre Facebook hesaplarını silen kişilerin %81 oranında geri dönmek istediği. Şimdi şöyle bir soru gelebilir aklınıza, madem tekrar açacaksın niye siliyorsun. Silme işleminin genelde dönüşü olamayabiliyor yani hesap tamamen gidiyor sonra pişman olup yeni hesap açmak zorunda kalabiliyorsunuz. Eğer Facebook hesabınızı gerçekten bir daha açmamak/kullanmamak istiyorsanız silin. Fakat, ileriye dönük “belki açarım ya” diyorsanız hesabınızı dondurun, silmeyin. Şimdi anlatıma geçelim:

Facebook Hesabı Nasıl Silinir ?

Evet, üst kısımdaki yazıyı okuduk ve sileceğimize emin olduk. Yeter artık Facebook’u kapatmak istiyorum, sıktı, baydı ve kararım kesin diyoruz. O halde geri dönüşü olmamak üzere Facebook hesabımızı nasıl kapatırız, resimlerle anlattık. Aşama aşama Facebook hesabınızı nasıl silersiniz:

 

  • “Hesabımı Sil” butonuna basıyorsunuz ve hesabınız tamamen silinmiş oluyor.

Silinen Facebook Hesabımı Geri Alabilir Miyim?

Hesabınızı geri alabilmek için bir iki tane yöntem var. Kesin sonuç vermemekle beraber. Bu yöntemleri ilerleyen dönemlerde yazılarımızda paylaşacağız bu konuya da link ekleyeceğiz. Şuan için böyle bir yazımız bulunmuyor. Takipte kalın.

Umarız Facebook Hesap Silme işlemi anlatımı işinize yaramıştır. Sorularınız için yorum yazabilirsiniz. Eğer yazımızı beğendiyseniz aşağıdan 5 yıldız vermeyi unutmayın.

Sevgilerimizle,

Turk Takipci Almak icin Tiklayin

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al