E-ticaret Sektöründe Sosyal Medyanın Yeri

E-ticaret Sektöründe Sosyal Medyanın Yeri

E-ticaret Sektöründe Sosyal Medyanın Yeri

     Çağımız içinde teknolojinin yüksek hızla ilerlemesiyle beraber ticaret sektörünün de sanal yöntemlerle ilerleyişini sürdürdüğünü görebilmekteyiz. Bununla birlikte satıcının pazarda tutunabilmesi için buna ayak uydurması gerekmektedir. Böylelikle sanal alemde ticaretin yaygınlaşmasıyla e-ticaret diye bir sektör türemiştir.

Sektörün Kapsam Alanı

E-ticaret sektörü kozmetikten giyime, otomotivden emlağa nerdeyse heryerde boy göstermektedir. Aslında bu isim anıldığı zaman akla borsa,döviz gibi ticaret biçimleri gelmektedir. Çünkü en büyük sirükilasyon bunlardan olmaktadır. Bunun sebebi de borsa ve dövizde yaşanan dalgalanmalardır. Bu sayede birçok insan al-sat yaparak kazanç sağlamaktadır. 

Sosyal Medyanın Rolü Nedir?

      Günümüzde sosyal medya yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Bundan dolayı da sosyal medya e-ticaret sektöründe reklam yapılabilecek bir alan olarak görülmektedir. Bakıldığında sosyal medya bu görevi oldukça iyi bir şekilde yerine getirebilmektedir. Yapılan reklamlar pazarın genişlemesinde önemli rol oynamaktadır.Bu her türlü pazar için geçerlidir.

      Günümüz için konuşmak gerekir ise firmalar reklamlarını çekiliş yoluyla yapmaktadırlar. Bunu tek bir şartla gerçekleştirmektedirler. Sosyal medya hesaplarını takip etmek… tabi firmalar bununla da yetinmiyor. Sosyal medya’da ciddi rakamlarda takipçiye sahip fenomenler üzerinden çekilişleri yapıyorlar. Bu da onlara daha fazla insana hitap edebilme imkanı sağlıyor. Bakıldığında sosyal medyayı doğru bir şekilde e-ticaret dahilinde kullanımı çok faydalı olabilmektedir. Önemli olan reklamı doğru ve zamanlama hatası yapmadan, olabildiğince kalabalık bir kitleye ulaşmaya çalışarak yapmaktır.  

3 Dakika Önce
FENOMENİM MEDYA GURURLA SUNAR

 Google da Siteye Girme ve Sitede Vakit Geçirme Gibi Aktivitelere Bakarak En Yüksekten En Aşağı Doğru Sırama Yapmaktadır. Buda En Populer Olan Siteyi En Başa Koymaktadır. Sizde Aradığınız Kelime İtibariyle İlk Sitelerden Birine Tıkladınız Ve Bizim Sitemize Girdiniz. Burda da Görünen Üzere Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Medya Ajansı Olduğunu Söylemekle Kalmayıp Büyüklüğümüzü Göstermiş Olmaktayız. Sektöründe En Kurumsal Ve En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı Fenomenim Ajansa Hoşgeldiniz. 
Şuan An İtibariyle Sitemizde Tamamlanan 9.999.987 Adet Sipariş Bulunmaktadır.

10 Milyon Şerefine Herkese Yüzde 10 İndirim Tanımlıyoruz.

Ve 10.000.000 Siparişi Verecek Olan Şanslı Kişiye 1.000 TL Değerinde Kullanabileceği Kupon Vereceğiz. 

Ben Fenomenim Medyadan Demircan. Sizleri Fenomenim Ajans Adına Saygıyla Selamlıyor Keyifli Alışverişler Diliyorum :)

 

SON SİPARİŞLER Kampanya Sona Erdi
Instagram
4000 Ömür Boyu Garantili Takipçi
  • Ömür Boyu Garantili
  • Kullanıcı Adı Giriniz
  • Kimseyi Takip Etmezsiniz
  • Güvenlidir
  • Şifre Gerekmez
214.99₺199.99₺
Satın Al